Vladimir Putin varoval žurnalisty před další válkou

Vladimir Putin varoval žurnalisty před další válkouZdroj: www.emaze.com
Vladimir Putin varoval žurnalisty před další válkou
Zdroj: www.emaze.com

Tento článek, potažmo zpráva je sice staršího data, ale vkládám vám ho sem, schválně kvůli tomu, abyste si uvědomili, že informace jimiž se snažím, den co den zásobovat tento web si jen tak a odnikud necucám z prstu.


Ruský prezident, Vladimir Putin se 17. června, letošního roku po ukončení mezinárodního ekonomického fóra, které se konalo v jednom z ruských měst, Petrohradu sešel se zástupci jednotlivých medií, středního proudu, či chcete-li tak se zástupci oficiálních medií.

Na této schůzce ruský prezident, dal všem žurnalistům jasně najevo, že svět aktuálně kráčí cestou na jejímž konci by nás mohla čekat další, v pořadí již třetí světová a pro lidstvo možná i poslední válka.

Vladimir Putin v rámci této schůzky s novináři samotným žurnalistům vyčetl, že bez jakéhokoliv uvažování slepě papouškují „báchorky“ a dezinformace, které jsou jim ze Západu, tedy ze Spojených států v rámci budování raketových základen ve východní Evropě, vykládány.

Prezident novináře také informoval o tom, že dle předpokladů Ruské federace, budou Spojené státy v horizontu několika let schopny zvýšit dosah svých systému až na rekordních 1 000 km. Tímto krokem se ruský jaderný potenciál dostane do značného ohrožení a bude narušená rovnováha mezi Ruskou federací a Spojenými státy.

Ve své řeči k novinářům Putin, žurnalistům také vyčetl, že jsou líní zjišťovat si informace a místo toho tak raději, produkují americkou propagandu, která se může stát záminkou a urychlovačem pro nejspíše poslední jadernou konfrontaci na tomto světě.

Některá slova Vladimira Putina, jež zazněla i v níže přiloženém videu, vám nyní odcituji:

Víme rok po roce, co se stane, a oni vědí, že to víme. Pouze vám vypráví báchorky, a vy je baštíte, a šíříte je mezi občany svých zemí. Vy necítíte blížící se nebezpečí – a to mne znepokojuje. Jak je možné, že nechápete, že svět je tlačen nevratným směrem? Zatímco předstírají, že se nic neděje. Nevím, jak vám to už říct, aby vám to došlo.

Zdroj: Zvědavec

Vladimir Putin varoval žurnalisty před další válkou
Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář