Vláda v České republice, aneb kam kráčíš republiko?

Je to až neuvěřitelné, jak média stále více svírají naši svobodu a snaží se nás tlačit jedním směrem, bez toho aniž bychom se mohly podívat, co se děje v pozadí. Je to dokonale matoucí a extremně silný nástroj pro získání a zmatení veřejnosti. Dokonalým příkladem toho jsou volby do Poslanecké sněmovny v minulém roce, kdy ČSSD získala 20,45 procent hlasů a ANO získalo 18,65 procent hlasů. U ČSSD tento vzestup celkem chápu, protože po vládní krizi, kterou způsobila ODS, konkrétně sekretářka a dnes již manželka, tehdejšího premiéra Petra Nečase, se nedalo nic jiného očekávat. Volby musela logicky vyhrát druhá nejsilnější politická strana v zemi.

Andrej Babiš
Andrej Babiš
Zdroj: www.ceskapozice.cz

Jenomže u volebního hnutí ANO 2011 jsou „roupy“, viz. článek „Babiš a jeho recept, jak vyhrát volby,“ který popisuje otazníky nad šéfem Andrejem Babišem a jeho volebním hnutím ANO 2011. Například si pokládá otázky, typu: „Jak je možné, že hnutí, které Babiš založil, napoprvé „vyhrálo“ volby? Přečtěte si ten článek a pochopíte. Teď ale pojďme zpět k tématu. Andrej Babiš se na politický „vrchol“, dokázal propracovat přes zemědělství, kuřata a následně i media. Jenže není toto špatně? Je to otázka, která má v mnohých případech, odpověď, ne, není to špatně. Dle mého názoru ano, ostatně vyplulo i z médií, která tvrdí, že Babiš je jen menší zlo pro republiku, lidé si myslí, že když si „vydělal“ tolik peněz, že nemá potřebu už dále hrabat. Možná to tak na první pohled nevypadá, nikdo ani neříká, že může krást, ale co může a dokonce se to už stalo je: Kupování zákonů. No vždyť si vzpomeňte, jak šel on sám za panem Klausem a chtěl si od něj koupit zákon. Klaus ho vyhodil a dobře udělal. Naše vláda stejně za pár měsíců, kvůli JEDNOMU člověku, musela změnit zákony. Protože proč? Protože pan Babiš byl v ohrožení, konkrétně byl podezřelí z členství v STB a naše vláda neumí nic jiného, než takovéhle lidi, krýt. Jedno je jisté. Jediným cílem pana Babiše je, vytvořit si příznivé podmínky pro podnikání, to ostatně zajistí z funkce ministra financí. A to co se dnes zdá, vlastně je už krutá realita, je fakt, že lidé v České republice stále více věří „oligarchům“ a myslí si, že s nimi, bude vše lepší, jenže si nikdy nezjistí co má takový člověk za sebou. A lidé, kteří si toto uvědomí, tak toho „oligarchu“, volí jen proto, aby nezvolili to horší zlo.

Zdroj: Hlas ruska

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář