Václav Klaus: „Vladimír Putin se chová racionálně“

Bývalý český prezident Václav Klaus okomentoval kroky Vladimíra Putina v posledních dnech a jako vždy se svým komentářem vydal, proti všem. Stejně jako tvrdí většina necenzurovaných medií, že konflikty mezi Ukrajinou a Ruskem jsou jen jeden velký puč, vyprovokovaný Evropskou unií a Spojenými státy, tak přesně to samé i když jinými slovy tvrdí Václav Klaus. Konkrétně řekl, cituji:

Václav Klaus
Václav Klaus
Zdroj: www.czech.ruvr.ru

Prezident Vladimir Putin je politik jako každý jiný, ničím se výrazně neodlišuje. Všichni se snaží prosadit své politické cíle. A ani on určitě nemůže být šťastný z toho, co se na Ukrajině děje, ani z toho, jak do toho bylo Rusko zavlečeno.

Na závěr prohlásil, že chování Vladimíra Putina je racionální. Samozřejmě, že tato slova hned smetl ze stolu, šéf českého zahraničněpolitického rezortu, Lubomíra Zaorálek, který stejně a důvěrně, tak jako USA a jiní navrhoval pro Rusko sankce, tipu: Zakázat vjezd Rusům do Česka a Evropské unie.

Rázem tuto kritiku podpořil i náš (podle mnoha lidí) „chytrý a silný“ premiér, Bohuslav Sobotka. Který stejně jako Lubomír Zaorálek, odsoudil Rusko za jeho chování a řekl, že podle jeho názoru, Rusko porušuje v Krymu mezinárodní práva.

POZNÁMKA AUTORA:

Jen bych rád podotknul, že Vladimír Putin, nedělá nic jiného, než svou práci a to, že brání své obyvatele před vnějším nebezpečím, to přece není žádný prohřešek. A mimo to, jak už jste mohly všude možně slyšet, Krym vždycky patřil k Rusku. Proto s komentářem Václava Klause, souhlasím.

Zdroj: Hlas Ruska

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář