V roce 1945 napadl Sovětský svaz Německo! Podle ukrajinského premiéra naprostá samozřejmost. No comment

V roce 1945 napadl Sovětský svaz Německo! Podle ukrajinského premiéra naprostá samozřejmost. No comentZdroj: www.nwoo.org
V roce 1945 napadl Sovětský svaz Německo! Podle ukrajinského premiéra naprostá samozřejmost. No comment
Zdroj: www.nwoo.org

Naprostý trapas! Vizitka neznalosti a posedlosti, pro-amerických a amerických politiků, jenž se snaží všemi možnými kroky, očernit ruskou federaci, včetně jejího prezidenta, Vladimíra Putina a vtáhnout celé Rusko, buď do nové studené, nebo rovnou do 3. světové války. Přesně to se teď děje a Američané jsou v skutku celí říční z toho, že se jim nedaří poštvat, celý svět proti Rusku. Bohužel nyní už ze svou lží, zašli příliš daleko, neboť lidé nejsou úplně blbí a činy o kterých byla nyní řeč si pamatují jako kdyby to bylo včera. Oč čem je konkrétně řeč?

Současný pro-americký a zároveň na Ukrajině působící, nynější premiér Jaceňuk se nám a celému světu snažil „nakukat“ do očí lež nejvyššího kalibru. Při svém rozhovoru, který byl věnovaný německé televizi RD, řekl že v roce 1945 proběhla, sovětská invaze do Německa!

Že to není možné? Pak se tedy podívejte na video pod článkem a ihned se vám tento sen, změní v realitu. Ano premiér Jaceňuk, skutečně toto prohlásil. Snad každému musí být jasné, že jde o naprostou lež, jejímž cílem je svržení samotného Putina. Ovšem nabízí se otázka: „Je ukrajinský premiér Jaceňuk, skutečně, tak blbej, že to myslel doopravdy?,“ nebo se jen snažil více rozeštvat Rusy?

Ať je to jak to chce, raději si celou tu věc připomeneme v té správné verzi. Každý normální a základně vzdělaný člověk ví, že agresorem roku 1945, bylo Německo, pod svým tehdejším diktátorem, Adolfem Hitlerem. Celá Evropa se jeho diktatury a stylu vlády, bála. To, že Němci zaútočili na tehdejší Sovětský svaz, který je stál nejvíce sil a stejně Rusko nedobily, jistě nemusím ani připomínat.

Co je ale třeba připomenout, je fakt, že rusové pro porážku německého fašismu, obětovali velice mnoho, svých životů, dokonce se v některých případech Sovětský svaz, dnešní Rusko, uvádí na prvním místě v počtu padlích vojáků.

Poznámka redaktora: Co tak bloudím internetem setkal jsem se s číslem až 20 000 000 ruských padlích vojáků. A to jen v druhé světové válce. Prosím číslo berte s rezervou.

Samozřejmě, že do boje proti tehdejší německé, fašistické vele-moci se přidali do boje i Spojené státy, Velká Británie a mnoho tisíc dalších dobrovolníků z celého světa. Jen taková zajímavost: víte, že Sir Nicolas Winton, který minulý rok oslavil své 105. narozeniny, byl jedním z těch dobrovolníků? Chvíli létal za Britské, královské letectvo, RAF.

Za jeho „největší“ čin je ale považována záchrana 669 československých, židovských dětí, které se rozrostli až na 5 000 lidí! Mno ale to byla jen zajímavost, zpět k tématu.

Premiér Jaceňuk dokonce začal obviňovat, samotného ruského prezidenta, Vladimíra Puina z toho že chce měnit výsledky druhé světové války!

Nevím co na to říct, něco takového, může skutečně z pusy, vypustit jenom člověk, který nemá ani to základní, no dnes už možná i to střední vzdělání. Pan Jaceňuk si nejspíše vůbec neuvědomuje, že kdyby si tenkrát Sovětský svaz postavil hlavu, mohla být celá Evropa, dodnes pod vládou, tenkrát fašistického Německa a mohlo tady umírat tisíce lidí na černý kašel, tuberkolózu apod… Rovněž si Jaceňuk neuvědomuje, že jenom díky Sovětskému svazu, mohla vzniknout, dnešní Ukrajina. Bylo tomu na Jaltské konferenci, kde Sovětský svaz souhlasil s tím, aby se území různých států, volně měnilo. Jinak řečeno, aby státní hranice a samotné státy nemuseli být zachovávány podle výsledků druhé světové války. Kdyby Sověti tenkrát takto neučinili možná by si teď usnadnili práci a Jaceňuk by neměl kde „kecat“. Ukrajina by totiž neexistovala a nynější ukrajinské území by pořád spadalo pod tehdejší carské a dnešní, novodobé, Rusko.

Jaceňuk je Hitlér, který se ze své moci, zbláznil

Žádná jiná, lepší slova mě nenapadají. Současný politický postoj a proslovy ukrajinského preméra, Jaceňuka jasně dávají najevo fakt, že tento člověk by 100krát raději zabíjel Poláky, Rusy, Čechoslováky a některé Němce. A on to jenom neříká, ale i tak dělá, o to je to horší!! Vždyť si vzpomeňte na přirovnání našeho prezidenta, Miloše Zemana, k čemu Jaceňuka přirovnal. Právem ho přirovnal k premiérovy války, který che všechny probléy, řešit násilím, stejně tak jako tomu bylo za dob Hitlera. Tento člověk nepatří mezi normální, civilizované lidi, patří do blázince, nebo nejlépe na elektrické křeslo za to co dělá svým lidem. Za to, že do východních oblastí, kde se bojuje posílá své jednotky, aby odpůrce zavřeli za mříže, nebo je i zabili.

Otázka na závěr: Kdo za tím stojí a jak daleko to chce dotáhnout?

Lidi, kteří v současné době ovládají Ukrajinu, byly na tomto webu zmiňováni hodně krát. Pro jistotu to ale zopakuji znovu. Amerika se nyní potýká s ekonomickými a hlavně mocenskými problémy. Abych to řekl lépe: Největším problémem Spojených států v současné době je dolar, který je ve světě čím dál tím více odmítán jako jediné globální platidlo. Toto odmítaní způsobuje slábnutí měny a tím se tak světová, ale rezervní měna dostává do značných problému, neboť jí hrozí krach. No a protože víme, že jak dolar, tak i euro je měna soukromá, tak lidé kteří ze těmito dvěma měnami stojí budou dělat první poslední pro jejich záchranu. Nepracovali přeci 100ky let na něčem, aby se to teď pokazilo, ne? Dokázali odbouchnout Kennedyho, tak zvládnou i toto. A právě ono odbouchnutí Kennedyho nám do úst nahání další otázku. Lidé, kteří tisknou peníze, zabili Kennedyho a ještě mnoho dalších členů z rodu Kennedyu, dokázali ovládnou nynější Ukrajinu, lžou celému světu do očí (viz tento článek o Jaceňukovi), ale do jaké hlubky? Jak hluboko vede myší díra, trpělivost lidí snášet lži a určitě i strašný stres samotných světových manipulátorů?

Zdroj: New World Order Oppositions

V roce 1945 napadl Sovětský svaz Německo! Podle ukrajinského premiéra naprostá samozřejmost. No comment
Počet hlasů: 1
Průměr: 5

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář