USA o Ebole: „Máme vše pod naprostou kontrolou“

EbolaZdroj: www.svetkolemnas.info
Ebola
Zdroj: www.svetkolemnas.info

Pokud nejste dokonale zmateni středním mediálním proudem a mnoha tvrzeními americké vlády, o tom, že šíření Eboly mají tamější úřady, naprosto pod kontrolou, pak musíte vědět, že toto tvrzení je naprosto nesmyslné. Dnešní článek bychom věnovali lžím, které si na nás vymýšlí americká vláda, která jako vždy v tomto problému zastává hlavní roli. Proč? To se dozvíte později.

Lež číslo 1: „Ebola se nikdy nedostane do Spojených států“

Jo, jo ne nadarmo se říká, „nikdy neříkej nikdy,“ přesně toto pořekadlo se dokonale vymstilo Spojeným státům. Jedná se konkrétně o muže, u něhož lékaři v Dallasu, ve státě Texas, hospitalizovaly onemocnění Ebolou. Krom toho se také zjistilo, že tento muž, přišel do nemocnice až šest dnů po příletu ze západní Afriky. Z toho tedy vyplývá, že počet nakažených se v tuto chvíli na území Spojených států, může pohybovat okolo několika stovek, kdo ví, jestli ne tisíc. Jak totiž připouští jeden z amerických vědců, dříve pracující pro CDC (Centers for Disease Control), je to prý jen otázkou času, kdy se Ebola rozšíří do všech částí USA. Podle tvrzení vědce se tento muž navíc, ještě před umístěním do izolace potkal se dvěma osobami. Tento fakt dokazuje tvrzení, že současný počet nakažených na území USA se nyní může pohybovat okolo několika stovek, či tisíc.

Lež číslo 2: „Ebola se šíří pouze přímím kontaktem s tělními tekutinami“

Pokud jste si mysleli, že americkým lékařům, jde o zdraví lidí, musím vás vyvézt z omylu. V Americe totiž lže nejspíš každý, kdo nepodniká. Bohužel tato lež je ale velice nepříjemná a může připravit o život miliony lidí. Co se týká způsobu, nákazy Ebolou, obrany téměř není.

Onemocnění se může šířit, na krátké vzdálenosti i vzduchem, díky aerosolům (částicím ve vzduchu). Rovněž nesmíme zapomenout ani na plochy na které si buď sedáme, např. sedadla v tramvaji, či metru, nebo na ně rovnou saháme (klika, klávesnice atd…). Kdybychom se v Americe, nebo rovnou v Africe, chtěli vyhnout Ebole, museli bychom chodit ve speciálních oblecích, protože k nakažení, se stačí jen dotknout místa, kde předtím došlo ke kontaktu s nakaženým člověkem.

Díky tomuto typu šíření se Ebola může na celém světě, rozšířit stejně rychle jako tomu bylo například v Africe, kde každý veřejný, dopravní prostředek, představuje obrovské riziko. Jediná možnost jak skutečně zničit virus Ebola je sluneční světlo. To se ale bohužel všude nedostane a proto i přes zničení budou, například v podchodech, či v metru např. New York přežívat zárodky této nemoci.

Lež číslo 3: „Máme vše pod kontrolou“

Kdyby měla americká vláda vše pod kontrolou, tak by se „nikdy“ nemohlo stát, aby se přímo „do centra“ Texasu, Dallasu dostal infikovaný člověk, který zde pobývá už 6 dnů. Jaká je tedy realita? Následující, americké úřady, nemají, ani přes veškeré finanční prostředky, neinvestované do vnitřní ochrany, pod kontrolou vůbec nic. Dokazuje to i fakt, že americká vláda nakoupila před několika dny nad 160 000 speciálních obleků proti této epidemii. Dalším důkazem skutečnosti, že americké úřady, situaci nezvládají je nedávné podepsaní dekretu, Barackem Obamou. Tento dekret, konkrétně „povoluje,“ nucenou vládní karanténu všem, kteří projeví náznaky Eboly.

Lež číslo 4: „Jediný lék proti Ebole je vakcína, nebo farmaceutický lék

To tvrdí každá farmaceutická firma, pomocí svých reklamních kampaní. A proč vlastně? No protože na to mají prachy. A proč na to mají prachy? Protože ze všech lidí, dělají blbce a cenzurují i pravdivé informace o tom, že skutečným lékem, který dokáže ebolu zničit, je přírodní léčivo.  Inu takhle se rozjíždí byznys ve farmacii. Počkáte si na nějakou nemoc, pak si půjčíte peníze od banky, zaplatíte si mega-reklamu na vaše léky. Společnostem, které jsou vám nepohodlné, tak začnete vyhrožovat, no a když se toto povede, tak už vám nic nebrání tomu, abyste jen kasírovali. Takhle praktikujete pořád.

Pokud bychom se ale měli vrátit k léčení eboly: Podle informací lze ebolu vyléčit, například koloidním stříbrem, nebo konzumací, různým druhem bylin jako je máta peprná, bazalka, rozmarýn, skořice, či oregano.

Nejdůležitější ingrediencí, proti ebole, je však dostatečně silná imunita, kterou lze získat, jen když máte dostatek vitamínu D. Ptáte se, jestli máte dostatek tohoto vitamínu? Odpověď je velice stručná. Skoro každý člověk, možná až na nějakého křováka má tohoto vitamínu nedostatek. Důvod je jediný: Sedíme čím dál tím více doma u televize, či u počítače a ven chodíme prakticky jen v okamžiku, kdy buď jdeme nakoupit, neb jdeme práce či se smetím. Je to narážka na to, že naše tělo má nedostatek slunečního záření.

To by ještě tak nevadilo i s tím se by se dalo něco udělat. Stačilo by, kdyby farmaceutické firmy, přestali, alespoň chvíli myslet na sebe a začali místo svých reklam na různá očkování a léky, které nikdy ani moc nepůsobí, propagovat spíše přírodní léčbu a pohyb. Bohužel tato šance je asi 1:1 000 000 000.

Poslední lež, lež číslo 5: Odpověď na otázku: „Proč Spojené státy stojí v čele této epidemie?“

Přemýšleli jste nikdy nad tím, co je ebola, skutečně zač, nebo odkud a kde se zrodila? Jistě, že jste nad tím nepřemýšleli, protože vám nikdo tuto otázku nepoložil. Místo toho jste si do hlav nechali mediální masáží vnutit informaci, že je to choroba, která se jen tak někde stvořila a dnes ohrožuje celé lidstvo. To bychom měli přírodu, ale nesmíme opomenout ani na vliv člověka, jakožto na vrcholného predátora. Dokázali jsme vyrobit jadernou zbraň, dostat se k Marsu, tak proč bychom si nemohli vyvinout i svojí chorou jakožto, dosti nenápadnou zbraň, proti celému lidstvu?

Patent na Ebolu
Patent na Ebolu
Zdroj: www.google.com

Je totiž dosti pravděpodobné, že se mezi lidi dostala choroba, která ještě před několika měsíci byla ve zkumavkách v bioinženýrských laboratořích. Důkazem, že by mohlo skutečně jít o výtvor člověka je i článek jednoho z vědců, který byl publikován v liberijských novinách. Jde konkrétně o doktora Cyrila Brodericka, profesor pro medulární patologii který tvrdí, cituji:

Ebola je geneticky modifikovaný organismus (GMO).

Dále také říká, cituji:

Byla potvrzena existence amerického vojensko-zdravotnického průmyslu, který vede biologické testy zbraní pod záminkou provádění očkování pro kontrolu nemocí a zlepšení zdraví „černých Afričanů v zahraničí.

Dalším nesporným důkazem o tom, že Ebola  je nejspíše lidský výtvor je i patent na Ebolu, konkrétní číslo patentu je CA2741523A1. To ale nejsou všechny důkazy, dosti velkou váhu má i „prosba“ americké vlády, která si nárokuje na veškerou kontrolu, nad výzkumem Eboly a zároveň si přivlastňuje všechny druhy Eboly. Pokud by jiný výzkumný projekt, vyvinul jakýkoli jiný druh Eboly, jednalo by se o porušení vládní patentu.

Pokud se prokáže, že je Ebola skutečným výtvorem lidstva, pak jsme na nejlepší cestě k sebezničení, teď je ovšem otázkou jakou cestou se vydáme, jestli tou bio-inženýrskou (nemoci atd…), nebo technickou v podobě války.

Zdroj: Svět kolem nás

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář