USA + Evropa vs. Putin: Válka bez záminky a důkazů

USA + Evropa vs. Putin: Válka bez záminky a důkazůZdroj: www.czechfreepress.cz
USA + Evropa vs. Putin: Válka bez záminky a důkazů
Zdroj: www.czechfreepress.cz

Neustála mediální masáž na téma, „Ukrajina spolu s Evropou v náručí putinovi agrese,“ tak toto mínění si teď, díky Americkému sponzorování všech medií, myslí většina lidí v Evropě a možná i na světě, včetně některých vysoce postavených státníků, vědců, politiků a analytiků. Jen zřídka se setkáme s názorem, že Vladimír Putin, společně s celým Ruskem, byl do problémů, týkajících se Ukrajiny, zavlečen, díky pučistické vládě v Kyjevě a hlavně, díky americkému režírování. Drtivá většina mluví tímto stylem: „Byl to Putin, které to celé spáchal“ nebo „To Putin je agresor a chce obsadit celou Evropu, nejprve to byl Krym a teď přijde na řadu i Polsko, Litva, Estonsko, Slovenska atd.., musíme reagovat a to dalšími sankcemi.“

Jenže komu máme věřit? Máme snad věřit Americe, která neumí nic jiného než lhát a posílat lidi proti sobě? Nebo jí máme naopak věřit a riskovat, tak ztrátu evropské, obchodní a jaderné velmoci? Až do nynější situace to totiž bylo jen samé obviňování, provokování a trestání, vše nasměrováno proti Rusku a to hlavně ze strany USA. Ostatní státy a to hlavně státy, evropské unie se jen zbaběle přidávali a věrně plnili rozkazy Washingtonu.

No a jaký je výsledek? Žádný a ani žádný výsledek, být nemůže, když jediné, co evropské státy umí je přidat se ke zbabělému Washingtonu a bez jakýchkoliv důkazů, které Americe, stále chybí, umí jen napadat, provokovat Rusko.  Kde jsou například výsledky ze šetření spadlého malajského letounu, MH-17, nebo kdo ono letadlo, vlastně sestřelil? Toto všechno jsou otázky, na které bychom se měli ptát a které nám zůstali z „neznámých“ důvodů, utajeny. Proč asi? Myslíte si, že to skutečně, spáchal onen „zlý“ Putin? Pokud si toto skutečně myslíte, tak proč si černé skříňky z letounu, převzali britští odborníci? Myslíte si, že je to jen pouhé rozhodnutí vlády? Omyl, je to rozhodnutí těch nahoře, víš, než je vláda, americký prezident, či královna. Jsou to lidi z americké a britské strany, které vlastní banky a media, mimo jiné patří jim i národní banka ve Spojeném království a USA. Vím, že se na to furt odvolávám, ale je to skutečně tak, těmto lidem totiž v současné době jde o „finanční“ krk. Pokud chcete porozumět více, přečtěte si nějaký článek z rubriky USA, případně z rubrik jako je Bilderberg a Federální rezervy.

Co říci závěrem?

Je to vůči Rusku, které dělá Evropě, hlavního obchodního partnera, od evropských států velmi sprosté a arogantní. Dá se v podstatě říci, že krom některých států, se celá Evropa, jen díky tomu, aby ochutnala, západní med, postavila proti Rusku, bez toho, aniž by si uvědomila, že je to pávě Rusko, které nás drží při životě. Alespoň co se plynu a ropy týká.

Inu za dobrotu na žebrotu, Rusko doplácí na svoji dobrou vůli, kterou Ukrajině svěřilo ve splácení Ukrajinského plynného dluhu.

Zdroj: Czech Free Press

USA + Evropa vs. Putin: Válka bez záminky a důkazů
Počet hlasů: 1
Průměr: 5

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář