Umělá nemoc, jménem Ebola

Umělá nemoc, jménem EbolaZdroj: www.czechfreepress.cz
Umělá nemoc, jménem Ebola
Zdroj: www.czechfreepress.cz

Podle posledních informací, které poskytla jedna ze zdravotních sester, červeného kříže, ebola není pravou nemocí, která by se přenášela z člověka na člověka. Je to prý umělá choroba, která byla vytvořená ve Spojených státech a následně exportována ve formě očkování. Toto, právem nazývané, smrtelné očkování, jehož následkem je smrt, bylo vyvezeno konkrétně do 4 oblastí Afriky, kde je místním lidem tato látka aplikována. Podle dosavadních zpráv se jedná o zhruba 160 lidí denně.

Dokonce se začali rojit i teorie o depopulaci Afričanů. Ovšem tyto teorie jsou zase s druhé strany vyvraceny tím, že pokud by Američané skutečně chtěli Afričany vyhubit, nezabíjeli by tímto očkováním „pouze“ 160 lidí denně v zemi, kde se za den narodí, několik tisíc dětí.

Chybí nám ale to podstatné, proč byla Ebola v podobě očkování do Afriky zavlečena? Důvod je jednoduchý: Američané se chtěli před nějakou dobou dostat do Nigerie, pod falešnou vlajko, jménem „Boko Haram,“ tato operace se jim ovšem nevydařila  a Američané na sebe zbytečně upozornili. Prakticky ihned totiž začala místní média šířit pravdu a toho si někteří lidé všimli.

Ještě než budeme pokračovat dále, bylo by třeba si říct, kvůli čemu Američané do Nigerie přijeli, co je tam tak táhne? „Magnetů“ je více. Tím prvním je ropné naleziště, jehož se vojáci chtěli zmocnit a v podstatě ho Africe ukrást. Druhým magnetem je těžba diamantů v této oblasti. Jedná se blíže o dodavatele Sierra Leone, který je znám jako největší firma, přes těžbu diamantu na světě. Tuto firmu, ale vojáci, nepřijeli ukrást ani ji nějak zdemolovat, přijeli kvůli tomu, aby zde násilně a to přes zabití všech pracovníků, kteří v tomto dole pracují a protestují za lepší plat a život, donutili pracovat. Není to zdaleka první takováto operace Spojených států. Západ nikdy nedovolí, větší platy africkým zaměstnancům, vždycky jejich stravu nechá jen na úrovni, co by pytlů s rýží. Stejně tomu tak je a bude i v roli Afriky celé, která má problémy a ostatní státy, KROM USA ji pomáhají, jen arogantní Amerika hledí sama na sebe.

Vraťme se ale zpět k načatému – a to sice k mediím, která začala mluvit pravdu o šířící se, ručně vyrobené Ebole. Jakmile se tato informace díky stále větším počtu novinářských článků, dostala na povrch, řada afrických obyvatel se začala tohoto očkování bát a odmítali navštívit červený kříž. A právě kvůli této neochotě a strachu do této oblasti Spojené státy vyslali více jak 3 000 vojáků. A můžete jen hádat za jakými to bylo účely. Pokud předpokládate, že vojáci měli za úkol bránit obyvatele, vaše předpoklady jsou poněkud převrácené. Je tomu přesně naopak. Vojáci byly do této oblasti, krom krádeže ropy, vysláni také z toho dův

odu aby zajistili snadný průběh očkování, které končí v 70 % smrtí. Mají za úkol donutit problematické lidi k aplikaci jedovaté látky a zajistit tak, bezpečné šíření této uměle vytvořené nemoci. Současně s tím je jejich úkolem chránit pracovníky červeného kříže, kteří byly málem, díky Liberijcům a Nigerijcům oprávněně vyhostěny.

A k čemu vlastně celá ta Ebola je? K tomu, aby američtí vojáci mohly touto chorobou zasahovat a strašit na více místech, kde se nepracuje (důl v Africe, kde se těží diamanty). Spuštění více takových vojenských programů jako tomu bylo v diamantovém dole, by bylo totiž příliš nápadné.

A otázka na závěr: To že je ebola vynález lidských rukou se dá vydedukovat už jen z kroku Spojených státu. Myslíte si, že kdyby se tato nemoc skutečně objevila a šířila by se z člověka na člověka, že by Spojené státy nechali jen tak otevřené svoje hranice, bez toho aniž by přijíždějící cestující, nějak kontrolovali. Pokud by se takto stalo, vláda Spojených států by musela padnout za ohrožení amerického lidu na zdraví.

Zdroj: Czech Free Press

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář