Ukrajinská, pučistická vláda slaví rok „na trůnu“. Válka s Ruskem je ale teprve v počátcích

Ukrajinská, pučistická vláda slaví rok „na trůnu“. Válka s Ruskem je ale teprve v počátcíchZdroj: www.tyden.cz
Ukrajinská, pučistická vláda slaví rok „na trůnu“. Válka s Ruskem je ale teprve v počátcích
Zdroj: www.tyden.cz

Dnes je tomu zhruba rok, od doby kdy na Ukrajinském území započali vůbec první náznaky, dnešního pučistického řádění, jež zprvu provázeli mírné protesty, následně se tyto nepokoje zhoupli doslova do „civilních drancujících bouří“ až to všechno skončilo, svržením demokraticky zvolené vlády, včetně tehdejšího, ukrajinského prezidenta, Viktora Janukoviče. Důsledkem tohoto řádění je válkou zpustošená, celá Ukrajina, včetně několika stovek, ne-li rovnou tisíců mrtvých lidí. To, že se Ukrajina potácí na hranici mezi existencí a krachem, snad už ani není třeba nějak více komentovat.

A pravděpodobně taková situace, jaká provází Ukrajinu dnes, ji bude provázet ještě dlouho. Situace na Ukrajině se totiž vůbec nezlepšuje, ba právě naopak, místo toho, aby ukrajinské boje spíše utichali, tak se bojuje takřka ne celém území Ukrajiny, dokonce už i u nás. A jak takový boj u nás vypadá? Mno zaplať pán bůh, je tento boj čistě mediální, nikoliv vojenský a účastní se ho samozřejmě Česká republika a hlavní režisér, nynější ukrajinské krize, Spojené státy. Právě někteří lidé ze Spojených států jsou hrubě nespokojeni s mediální manipulací, kterou česká média, oblbují všechny lidi. Proto se rozhodli, proti nepřizpůsobivým občanům, České republiky, patřičně zakročit a samozřejmě jak jinak, než přes našeho „prezidentského hrdinu,“ Václava Havla a jeho „mediální impérium,“ které při němž vždy, stůj co stůj stálo. Nuže nyní je situace na Česko-Americké mediální scéně taková, že Spojené státy se díky havlistickým médiím snaží umlčet všechny kontroverzní weby, včetně jejich autorů a to z důvodu, aby českou veřejnost „normalizovali“.

Mezi tím vším se „americká mašina“ připravuje na válku

Pokud byl někdo v mínění, že Západ svou snahu o vytvoření konfliktu s Ruskem, jehož následkem, bude konflikt globální, definitivně vzdal. Byl a dost možná je dosti mimo realitu. Žádný mír se nekoná! To co se nyní odehrává je jen jakési pokračování druhého dílu. Možná si vzpomínáte na rok 2004, kdy se politické elity, stejně jako dneska snažili pomocí barevně revoluce, tenkrát „oranžové,“ obrátit Ukrajinu vzhůru nohama. Jenomže plán, Spojených států selhal, do čela Ruské federace v té době, totiž nastoupil člověk, který svěřenou moc vzal pevně do svých rukou. Stabilizoval moc Spojených států nad světem a z Ruské federace opět udělal jadernou velmoc. Je to jak jinak, dnešní ruský předák a patrně možná i nejmocnější muž na planetě, Vladimír Putin. To on dokázal tenkrát odvrátit hrozbu, která se Západu chystala. To on nepřipustil to, aby si Američané z ukrajinského území a NATO, udělali cosi jako přestupní můstek k Rusku.

No a nyní to zkouší znovu! Když se jim to nepovedlo tenkrát, tak to zkouší dnes. Je to tak jak bylo naznačeno výše, tedy něco jako druhý díl, zkouška jestli si lidé dobře pamatují. A znovu jsou tady fugurují ta samá slova „zaplať pán bůh,“ i když v roli amerických politických špiček, tato slova zní jako „hergot, zase prohráváme“. Ano dámy a pánové, Američané a jejich pučističtí spojenci v Kyjevě i na druhý pokus a přes veškerou vojenskou sílu, která byla k dispozici, stále prohrávají (bojů se účastní i soukromé armády řady oligrachů, včetně fašistických a nacistických skupin, následníků ukrajinského „banderismu“). Nejspíš si teď řeknete „to je divné, Američané na Ukrajině prohrávají a Washington mlčí jak dub, co to?“ „Že by se konečně začal člověk vůči druhému chovat slušně?“ „To ne, to není možné!“

Ne není to možné, Američanům je Ukrajina úplně šumák. Je jim úplně jedno zda-li na Ukrajině umírají lidé, krachuje ekonomika, nebo se tam válčí. Tohle je nezajímá, skutečným americkým cílem je přeci mnohokrát zmiňované Rusko. Všechny kroky, které až doposud byly Amerikou stvořeny (obchodní válka, uměle stlačení cen ropy, či hospodářské sankce), byly namířené proti Rusku. Cílem těchto kroků bylo vnést do ruských občanů pocit nejistoty ve svém vedení. Pocit, který by ruské obyvatelstvo dohnal až k barevné revoluci, jejímž následkem by bylo svržení celé ruské vlády, včetně hlavního aktéra, Vladimíra Putina, který stále vzdoruje proti Novému světovému řádu, který má všechny tyto akce na starost. Reakce na tyto akce byly ale zcela opačné, místo toho, aby se ruská veřejnost vzdala své vlády, tak se ještě více, kolem svého vedení semkla a všechna americká opatření, která by zajistila rozpad ruské vlády, tak ztrácí na učinnosti.

Takřka nejvíce ztrapněnými jsou nejspíše američtí poslíčci, působící na ukrajinském území, kteří měli zajistit to aby Ukrajinci, v podstatě Američané, vyhráli občanskou válku. To se zatím i přes veškerou politickou, vojenskou a finanční podporu, amerických pánů, nestalo. Ovšem z toho kouká dosti vážné nebezpečí. Je naprosto jasné, že americké politické špičky (a nejenom oni) jsou velice nervozní a díky tomuto výsledku, se může velice snadno stát, že někomu z politiků prostě rupne v bedně a půjde do plnohodnotné války s Ruskem, která ovšem bude mít katastrofální následky pro celou civilizaci. Situace je velice napjatá, nikdo nechce být považován za agresora, avšak zbrojařská odvětví Ameriky, Velké Británie a Polska velice razantně naléhají na svou vládu. Celý tento proces je jako jedna velká časovaná bomba. Je jen otázkou času, než zmíněným státům dojde trpělivost a pošlou plnou dávku zbraní na Ukrajinu, aby se tak dostali do přímého konfliktu Ruskem na jižní hranici. A to není ani zdaleka všechno, velice podobný plán se chystá i v pobaltských státech, které navíc jsou pováženy za členy NATO.

Každý svého (ne)štěstí strůcem

V ohrožení nejsou pouze obyvatelé Ukrajiny a Ruska, ale rovnou celé Evropy, jako kontinentu, zváště pak střední Evropy. Je to bezesporu kvůli tomu, že lidé v této oblasti přišli na to, jaká že vlastně je skutečnost. Už ví, kdo je skutečným strůjcem celého tohoto ukrajinského divadélka, kde se hraje na život a na smrt. Lidé se začínají pomalu probouzet z věčného mediálního klamu, který na ně Spojené státy společně s několika vyvolenými připravili. Mediální lži Washingtonu se proti vládnoucím elitám začínají obracet a dokonce už i naši politici musí, v mnoha případech neradi, brát v úvahu, co veřejnosti vlastně řeknou, zdali úplnou, nebo jen poloviční pravdu.

Situace je tak napjatá, že k válce na kterou nás mají Spojené státy připravit, nebylo od roku 1989, nikdy blíže. Jedno je jisté, musíme udělat vše proto, aby tento plán Velkého bratra, neklapl.

Území Maďarska, Rakouska, Slovenska a České republiky, to jsou aktuálně trny, se kterými jde Západ v patě. Důvodem jsou historické události, které si mnozí lidé v těchto státech pamatují. 100% si většina lidí pamatuje na funkci bolševické prozápadní propagandy. Ta se od té dnešní, prakticky neliší, snad jenom v tom jakým politickým a technologickým způsobem je prováděna.

Systém je jednoduchý, západní politické špičky u moci se neustále, vůči prostým lidem přetvařují, vytváří iluze, že pořád ještě funguje nějaká demokracie. Taky že ano, demokracie pořád ještě funguje, jenomže je to jen již zmíněná – pouho, pouhá iluze. Vládní špičky sice tuto metodu vlády, staví nade vše, ale realita je taková, že už dávno nic takového neexistuje. Vláda ve Spojených státech nemůže v tomto okamžiku nic dělat, zdá se že lidé ze střední Evropy je v médiích „doběhli“ a zkazili jim pokus o válku s globálními rozměry. Cestou k pochopení je uvědomění si, že pokud by USA začali na plno filtrovat pouze pro-západní propagandu, hlasy ze střední Evropy (hlavně z Prahy) o jednostranném zpravodajství by se rozšířili a najednou by to věděli všichni. Proto se Amerika rozhodla, že středí Evropu (hlavně Prahu), umlčí a na investuje do již zmíněných havlistických médií, které mají přebít kontroverzní hlasy, odhalující skutečnost. To je ale ve výsledku stejně, prd platné, alespoň dočasně, neboť internet zaplať pán bůh ještě není pod kontrolou našeho západního bratra, jež nám i celému světu hrozí válkou.

Inu každý svého (ne)štěstí strůjcem. To nejhorší nás možná teprve čeká.

Zdroj: Protiproud

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář