Ukrajinská média ohledně MH17, lžou až se jim od huby práší

0
73
Letoun MH17
Ukrajinská média lžou až se jim od huby práší
Zdroj: www.aeronet.cz
Print Friendly, PDF & Email
Letoun MH17Ukrajinská média lžou až se jim od huby prášíZdroj: www.aeronet.cz
Letoun MH17
Ukrajinská média lžou až se jim od huby práší
Zdroj: www.aeronet.cz

Říká se, že média tvoří světový názor, měla by být nestranná a publikovat vše na pravou míru. To bohužel v našem světě, takřka ve všech státech, už nějaký ten pátek neplatí a kdo ví, zda-li někdy něco z uvedeného, kdysi platilo. Vůbec typickým příkladem jednostranně zaměřených, zcenzurovaných a podplacených médií jsou krom těch amerických a českých aj., také ukrajinská média, která publikují informace, bez toho aniž by měli nějaké důkazy. A o čem, že je konkrétně řeč?

Mluvíme o sestřelení Boeingu 777, letecké společnosti Malaysia Airlines, k němuž došlo, minulý rok v červenci na východě Ukrajiny a okolo něhož se točí řada spekulací, domněnek a konspiračních teorií. V tomto případě Ukrajinská média, podle tvrzení televizního kanálu RT (Russia Today), naprosto selhala.

A to v bodě, kdy s největší pravděpodobností, včera, hned několik ukrajinských médií, zveřejnilo informace, jejichž základem jsou holandské televizní zprávy z kanálu NOS, jež o všech příčinách, pádu letadla a průběhu vyšetřování, informovala. Problémem není ani tak to, že ukrajinské zprávy, vychází z těch holandských, ale fakt, že s největší pravděpodobností v ukrajinských zprávách je vina za sestřelení letadla shazována na Rusy a jejich protiletadlový, raketový systém Buk. Přičemž žádné důkazy ještě nejsou, oficiálně neexistují. To by byla ale jen jedná část z toho všeho, co ukrajinská média zveřejnila. Krom toho, že zveřejňují informace bez důkazů se také, celkem logicky hádají, kdo za celou tragédií, při níž zemřelo 300 lidí, vlastně stojí. Do posud totiž média na Ukrajině stojí v jednotném názoru, proti sobě. Jinak řečeno prví médium tvrdí, že vinu nese Rusko a druhé zas klade vinu ukrajinské armádě.

K celé věci se vyjádřil v interview pro televizní kanál Russia Today, také zástupce nizozemské Státní prokuratury, Vim de Bruin, který rovněž řekl, že ukrajinská média, ani v nejmenším nemají pravdu a doplnil, že mezinárodní skupina kriminalistů zatím není připravena vyvozovat nějaké závěry z dosavadního šetření.

Pokud bychom měli dělat soudy předčasně a říci, kdo za onu tragédii může z větší části, zda-li Rusko, či Ukrajina, pak by rozhodnutí padlo na Ukrajinu, jejíž povinností bylo v průběhu v válečných a bojových akcí, uzavřít vzdušný prostor pod nimž probíhali boje.

Zdroj: Nová Republika

Ukrajinská média ohledně MH17, lžou až se jim od huby práší
Počet hlasů: 1
Průměr: 5

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ