Ukrajina v rukou globálních skupin

Ukrajinská vlajka
Ukrajinská vlajka
Zdroj: www.inkluzivniskola.cz

Rabování, rvačky a snižování životní úrovně. Tak přesně takový osud nejspíš čeká na Ukrajinu. Ministerská předsedkyně Julia Tymošenko, totiž vyzvala revolucionáře, aby neopouštěli své cíle a dále bojovali.

Řekla, cituji:

Neopouštějte Majdan, dokud nedostanete, co jste chtěli. Váš boj za svobodu přinese demokracii i do dalších ex-sovětských republik. Tohle je jiná Ukrajina. Tohle je Ukrajina svobodných lidí, a to vy jste tuto zemi dali každému z nás a nám všem, těm, kdo dnes žijí, i těm, kteří budou žít zítra. Proto budou lidé, kteří na Majdanu umírali, navždycky už hrdiny.

Jenže toto ani zdaleka není všechno. Po tomto projevu Tymošenko odjela do Kyjeva, kde se přidala k protestní akci, na nichž zemřelo více jak 100 lidí. Následný den, tedy v Sobotu, byl svržen Ukrajinský prezident Viktor Janukovič, spolu sním, byli zbaveni funkce i někteří ministři. Jako ministr školství a ministr zahraničí na další dva ministry byl vydán zatykač, jedná o bývalého ministra výběru daní, Alexandra Klimenka a generálního prokurátora Viktora Pšonka.

Co se týká Viktora Janukoviče, tak jeho ve funkci vystřídal Alexandr Turchynov, který byl parlamentem dočasně zvolen, jako prezident. A u parlamentu ještě zůstaneme, ten totiž bývalému prezidentovy zabavil i jeho luxusní sídlo, do něhož během soboty vnikl rozzuřený dav. Kolem Janukoviče se točí hromada zpráv, některé míní, že se bývalý prezident nachází v Charkově, jiná media zas tvrdí, že chtěl odletět tryskáčem z Ukrajiny, start mu byl ovšem zamítnut. Sám Janukovič v televizním prohlášení řekl: „Vše, co se dnes děje, je do velké míry vandalismus a banditismus a je to puč, udělám vše, abych ochránil svou zemi před rozpadem a k zastavení krveprolití.“

Ukrajina v rukou globálních skupin
Ukrajina v rukou globálních skupin
Zdroj: www.nwoo.org

Samotný ruský ministr zahraničí, Sergej Lavrov, tvrdí, že extrémistické skupiny se nehodlají vzdát a potajmu si pod svou kontrolu berou celý Kyjev. Tuto informaci se však dozvěděl i Lavrovův šéf, Vladimír Putin, který naléhal na Baracka Obamu, aby tyto pučistické skupiny za každou cenu zastavil.

Nutno podotknout, že tyto protestní akce, jsou organizovány Americkými vůdci tzv. opozičními vůdci, kteří se podle všech spekulací, snaží zlikvidovat Putina. Ovšem, kdo to jsou ty opoziční vůdci? Odpověď je jednoduchá. Ty nejvyšší, dokonce vyšší, než je samotný Americký prezident: Američtí a jiní bankéři vlastnící banky, které tisknou světovou měnu. Současná atmosféra na Ukrajině nahrává jejímu rozdělení na východ a západ. Západní část by se pak mohla „přifařit“ k Evropské unii a ta jižní k Ruské federaci. Navíc, je dost pravděpodobné, že i Vladimír Putin po této Jižní části zatouží, poněvadž zde mu sídlí i jeho námořní flotila.

Dodáme zemi Globalistům

Tak přesně tato slova vyšla z úst Julie Tymošenkové. Aby vám to bylo bližší. Ruská federace v prosinci minulého roku nabídla, vzhledem k finanční krizi na Ukrajině, půjčku 15 miliard $. Prozatím jsou výhledy takové, že se Ukrajina objetí finančních velikánů ,kteří tuto zemi okradou o vše co dnes má.

Zdroj: Hlas Ruska

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář