Ukrajina: Tisíce lidí mrtvých, kvůli chtíči o členství v Evropské unii

Občanská válka a nejhorší peklo na Ukrajině, máme zdá se za sebou. Nyní ale přichází otázka: „Co bude dál?“ Především je třeba zdůraznit, že všichni obyvatelé Ukrajiny, hlavně na východě země, jsou občanskou válkou velmi unaveni a totálně zdrceni. A aby toho nebylo málo, tak se nynější, pučistická vláda v Kyjevě včetně ukrajinských oligarchů, po téměř 6 letech tvrdých reforem snaží dotlačit místní lidi k tomu, aby odsouhlasili vstup do Evropské unie.

Jenže právě zde se nachází onen problematický háček a to sice: „Jak přesvědčit lidi, že jim právě teď začíná lepší život?“

Že reformy o vstupu Ukrajiny do Evropské unie, nemají šanci projít? To si dnes myslí snad každý, alespoň trochu normálně uvažující člověk. Vždyť ti lidé byli ještě před několika dny vystaveni teroru (já osobně to přirovnávám k situaci v holocaustu, kde Němci pronásledovali židy), celá Ukrajina je teď v podstatě ve stavu „reset.“ Je tedy vůbec možné, aby ve státě, kde není ani pořádná vláda a kde ještě před pár dny, probíhal nemilosrdný teror, díky němuž zemřelo, hlavně v Donbase na tisíce lidí, aby zde proběhli, nějaké regulérní reformy? Obzvlášť po zveřejnění informací o masových hrobech, kam byla těla zesnulých umisťována? To se nynější ukrajinská, pučistická vláda, včetně oligarchu, kterých se občanský válka, nejspíše vůbec nedotkla a kdo ví, jestli v ní, krom Američanu, neměli také prsty, ani trochu nestydí oslovovat veřejnost?

Informace o masových hrobech zde

Zdroj: Svobodné noviny

Ukrajina: Tisíce lidí mrtvých, kvůli chtíči o členství v Evropské unii
Počet hlasů: 1
Průměr: 5

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář