Ukrajina: Hřbitov s 250 000 hroby

0
47
Ukrajina: Hřbitov s 250 000 hroby
Zdroj: www.ac24.cz
Print Friendly, PDF & Email
Ukrajina: Hřbitov s 250 000 hrobyZdroj: www.ac24.cz
Ukrajina: Hřbitov s 250 000 hroby
Zdroj: www.ac24.cz

Bude to patrně jeden z největších hřbitovů na celém světě. Ale nebude to obyčejný hřbitov, kde budou moci být pohřbíváni všichni, kteří budou mít zájem. Půjde o vojenský hřbitov, pro nynější vojáky, kteří by měli v průběhu příštího roku zasahovat v proti-pučistických oblastech, kde jsou nyní nepokoje. Předpokládá se, že se jejich počet zvedne ze současných 130 000 na 250 000 mužů. A právě pro tyto vojáky budou hroby připravené. Jen pro ty, kteří půjdou proti proti-pučistickému lidu. Tento závěr učinila ukrajinská vláda po americkém hlasování v senátu, kdy pro „zbraňové dary“, jdoucích na Ukrajinu, hlasovali skoro všichni členové v senátu.

S takřka vyhotoveným plánem, na realizaci vojenského hřbitova, přišla kancelář, ukrajinského prezidenta, Petra Porošenka, který byl do funkce – hlavy státu, jmenován po americkém puči na Ukrajině, zvaném „Majdan,“ kdy Američané poslali na Ukrajinu, partu profesionální zabijáků, jež měli celou tuto akci zoorganizovat. A jejímž následkem došlo ke svržení zkorumpovaného, ale za to demokraticky zvoleného prezidenta, Viktora Janukoviče a celé vlády.  Jen pro připomenutí, dnes je tomu 10 měsíců, co byla do čela Ukrajiny dosazená pučistická vláda (22. únor 2014).

A právě tato pučistická vláda se pod nátlakem Spojených států, snaží vyprovokovat Rusko k zásahu na Ukrajině a vytvořit tak záminku pro USA a celé seskupení NATO, aby mohli vniknout na území Ruska a vtáhnout ho do války. Jedná se konkrétně o vojenské provokace, kdy se pučistická vláda, pod vedením Petra Porošenka snaží o vyhnání všech obyvatel, kteří s touto vládou nesouhlasí, nebo se prostě jen nachází v kraji, který vzdoruje ukrajinským silám. Lidé, kteří budou takto vyhnáni, si budou muset najít azyl v sousedním Rusku, protože současná vláda na Ukrajině chce, aby tito lidé byli bezmilostně vyhnáni, ztratili možnost volby do vlády, nebo zabiti (horší možnost).

Asi si pokládáte otázku, nač pučistická vláda na Ukrajině činí tyto akce? Proč vyhazuje lidi, kteří s touto vládou nesouhlasí? Důvod je velice prostý: Protože tito lidé představují pro současnou ukrajinskou vládu, dosazenou zvenčí, velké riziko. Pokud by se totiž tito lidé dostali k hlasovacím urnám, pak by zcela jistě nynější pučistickou vládu svrhli a Amerika by tak přišla o možnost rozpoutání války s Ruskem.  Z tohoto důvodu se také většina vládních voleb organizovala mimo okresy, kde podporují minulou vládu a prezidenta Janukoviče, protože hrozilo velké riziko, že lidé zvolí znovu předchozí, demokraticky zvolenou vládu.

Lidé tedy nemají na výběr, pokud chtějí na Ukrajině zůstat, musí tomu přizpůsobit své politické názory a chování, jinak budou vyhoštěni, nebo zabiti. Oblasti, které jsou nyní pod vládou porošenkových odpůrců budou vylidněny a současný pučistický režim rozhodl, že ukrajinská vláda si tyto oblasti ponechá.

Nutno také dodat, že samotný tento program, jehož cílem je čistka nepřizpůsobivých, stojí ukrajinskou vládu, nemalé peníze a ukrajinský dluh, bleskově stoupá. Důvod je ten, že většina peněz, do tohoto programu jde buď od Mezinárodního měnového fondu nebo z kapes amerických a evropských daňových poplatníků. Jsou to vlastně, jakési válečné půjčky, které ovšem nebudou už nikdy splaceny, neboť Ukrajina se nachází na pokraji bankrotu. Je v podstatě už mrtvá, jediné co ji drží nad vodou, jsou finanční dary od USA, EU a Mezinárodního měnového fondu.

Co se děje teď?

Vrátíme se na začátek článku. Zatím je situace taková, že vojenská posila, která by měla příští rok pomáhat se vzdorujícími oblastmi na Ukrajině (vyhánět lidi apod…), čeká na to, zdali president Obama, podepíše konečnou legislativu o již zmíněných „zbraňových darech,“ teprve pak se začne s vojenskou posilou a také s výstavbou hřbitova, pro 250 000 vojáků, kteří zahynou v boji proti lidem, kteří vědí, že všechno to, co se na Ukrajině odehrává, je jen americký puč.

Konečné slovo

Američané dělají furt to samé, ale na 100 způsobů. Nynější způsob je takový, že tlačí na ukrajinskou vládu, aby zorganizovala masakry proti etnickým rusům, které mají dohnat Vladimíra Putina k rozhodnutí poslat vojáky na Ukrajinu. Tímto rozhodnutím, by dal Vladimír Putin, Spojeným státům a severoatlantické alianci záminku k ještě většímu zbrojnímu zásobování Ukrajiny a také k vniknutí na Ruské území, kde by se následně odehrála  třetí světová válka v roli lidstva, pravděpodobně, válka poslední. A všechny by byly spunktovány kvůli „údajné,“ ruské agresi vůči Ukrajině.

Zdroj: AC24

Ukrajina: Hřbitov s 250 000 hroby
Prosím ohodnoťte tento článek

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ