Ukrajina a zbytek Evropy se možná probouzí. Ukrajinská dezinformace opadá

Články, které by jste, před dvěma, nebo třemi měsíci, hledali v Ukrajinských, či jiných novinách zbytečně (články o tom kdo je za Ukrajinským pučem), se najednou, začali drát na své světlo. Spolu s těmito články, vychází velmi pomalu i částečná pravda o celém tomto ukrajinském divadélku v jehož čele se nachází západ. Také mnoho expertů je teď mnohonásobně více slyšet, kteří byly před tím se svými výroky umlčováni. Nyní se můžeme poslechnout jejich mínění, například o havárii malajsijského Boeingu na východě Ukrajiny.

Na toto téma (pád malajsijského Boeingu) se přidal také čestný doktor Princetonské a Newyorské univerzity, známý americký historik Steven Cohen, který řekl, cituji:

Jediní lidé nebo struktury, jež měli motiv pro sestřelení letadla, jsou ti, kdo potřebují obrátit proti někomu světové veřejné mínění. Nebyla-li to tragická náhoda, bylo-li to učiněno záměrně, pak jediný, kdo měl motiv, je Kyjev.

Co je ale nejhorší, je fakt, že většina politiků, hlavně těch evropských, ale i těch západních, jako třeba britský princ, Charles, nebo Hillary Clintnová, neoprávněně pomlouvali, ruského prezidenta, Vladimíra Putina a přirovnávali ho svými přístupy k Hitlerovy. Jinak řečeno, nejsou vůbec informovaní ze zákulisí. A to stále není všechno. Někteří politici si dokonce klepali na čelo, proč vlastně Putin, nenechal Krym, být? To že tam je jediný schůdný přístav, ruského, vojenského námořnictva to už zřejmě nikdo neví, nebo to neřeší. Jen dodám, že kdyby Putin nezakročil, tak by celý přístav, černomořské flotily, připadl vojenskému spolku, NATO.

Současně s faktem, pádu „dezinformační zdi,“ vyšla najevo i statistika obětí, která podle Vincenta Cochtela, komisaře OSN, přesáhla 2 000. Sám komisař, prohlásil, že to co viděl na jihovýchodě Ukrajiny, tak na to nebil připraven. Podle dostupných zpráv, se během dvou týdnů počet obětí zdvojnásobil a rázem tak přesáhl, zmiňované 2 000. S těmito fakty, komisař Cochtel také dodává, své přesvědčení o tom, že se současné lidstvo, nachází na prahu, mezi válkou a „normální“ a relativně klidnou realitou. A jediný, kdo může tuto smršť zastavit jsou USA, které mají v Kyjevě nasazenou, pučistickou vládu, jež bombarduje Ukrajinu.

Dovolím si citovat nedávné prohlášení, Pentagonu:

USA mají poradce integrované do ukrajinského ministerstva obrany.“ Což znamená, že řídíme tuto válku. Kyjev nemá peníze. Nemá příslušné zbraně a zkušenosti, kromě těch, co zbyly po SSSR. Znamená to, že spolu s NATO vedeme tuto válku.

Zdroj: Czech Free Press

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář