Třinácté výročí 11. září, aneb den, kdy lidstvo k útokům začalo používat letadla

Třinácté výročí 11. září, aneb den, kdy lidstvo k útokům začalo používat letadlaZdroj: Vlastní
Třinácté výročí 11. září, aneb den, kdy lidstvo k útokům začalo používat letadla
Zdroj: Vlastní

Dnes je tomu přesně třináct od doby, kdy byl v New Yorku, spáchán asi nejvýznamnější a nejstrašnější, teroristický útok v dějinách lidstva. Tehdy zemřelo přes 3 000 lidí a započala tak léta, kdy lidstvo, začalo ke svým politickým cílům, používat letadla. Zároveň se potvrdil i fakt, že na světě neexistuje nic, čeho by člověk nebyl schopen. Dnešní článek bude rozebírat „skutečného“ viníka této tragédie a zároveň si zrekapitulujeme útoky, které se stali, před nedávnou dobou, ale i ve 20. století.

11. září, den kdy se lidstvo naučilo útočit letadly

Je 8:46 ráno, amerického času, když jsou nad New Yorkem, z ničeho nic slyšet silné zvuky leteckých motorů. Náhle se ozve obrovská rána a letadlo, společnosti, American Airlines, jež po půlhodině letu, přestalo komunikovat s věží a změnilo svou trasu letu, zpět na New York, se zařízne mezi 94 a 96 patrem do jedné ze dvou největších, obchodních mrakodrapů na světě. Je naprosto jasné, že nikdo z cestujících v letadle ani nikdo v mrakodrapu, nemohl, tuto tragédii, přežít a ten kdo přežil, tak při něm stáli všichni strážní. Započíná obrovská panika a zmatek, lidi běhají po ulicích a snaží se zmateně najít své příbuzné, všichni doufají, že jde pouze o nehodu, to ovšem netuší, za méně jak půl hodiny, konkrétně za 16 minut do druhé, jižní věže, narazí více jak 900 kilometrovou rychlostí, další letadlo, tentokrát společnosti, United Airlines. Náraz zasáhl, konkrétně 78 až 84 patro, při čemž si vzal dalších stovky životů. V tu dobu už jsou na místě takřka všechny americké zpravodajské složky a po celém světě, tuto tragédii, vidí stovky milionu lidí.

To ovšem ani zdaleka není všechno, za méně jak půl hodiny se ozve další výbuch a to z amerického ministerstva obrany, Pentagonu, kde se letoun společnosti American Airlines, zařízne mezi 1 a druhé patro v 9:37 ráno do západního traktu Pentagonu. Následky jsou katastrofální, v největší budově světa v tu dobu pracovalo nad 18 000 lidí z toho 125 lidí, zahynulo.

Za 22 minut se Amerika, konkrétně, město New York, mění doslova v peklo, jeden ze zasažených, obchodních mrakodrapů se totiž hroutí k zemi. Na smrt se v tu dobu odebírá 630 lidí. Naprostý finiš, přichází v 10:28, kdy se zřítí i druhý, obchodní mrakodrap (severní věž), tento pád sebou vzal i sousedící hotel Marriot. O život přichází dalších více 1 300 lidí. Zbývající lidé, kteří havárii přežili, umírají následně, neboť je celé město zahalené velmi jemným, ale zdravotně velmi nebezpečným prachem.

Je naprosto jasné, že tyto útoky, naprosto změnili chování celého světa a vizitku Spojených států. Podle nesmírné řady faktů, které jsou však v držení americké vlády a jejich nad zákony se pohybujících lidí (jak víme, americká vláda, není jediná, kdo ovládá Ameriku), se jednalo o obrovskou mediální operaci, Spojených států, jež měla za úkol zahájit válku v Islámu. Nemusíme snad ani dodávat, že to co nám dnes servíruje, střední mediální proud a to jak ten náš, tak i ten západní, není pravda a nikdo už tomu nevěří, dokonce ani sami Američané. A proč tomu nikdo nevěří? Asi ze stejných důvodu jako „nikdo“ nevěří  tomu, že by Putin surově napadl Ukrajinu. Všichni jsme si moc dobře vědomi toho, co Amerika dělala, dělá a dělat bude. Pro ty, kdo nevědí, říká se tomu hra pod falešnou vlajkou, která se spojeným státům, pěkně podařila jak na Ukrajině, tak i tenkrát, 11. září. To co dnes slyšíme v televizi, že za teroristický útok na dvojčata mohou Islamisté, není pravda, byly sami Američané, kteří byli převlečení za lidi, cizího národa a pravděpodobně, byly vyzbrojeni a posláni, americkými a izraelskými, tajnými službami. Na tom se shoduje i většina odborníků, na čem se ale shodnout neumějí, je hloubka tohoto případu, kdo to celé naplánoval. Může to snad být sám, tehdejší šéf a zástupce šéfa, Bílého domu? Ani tento fakt, se nedá vyloučit, neboť v době, kdy se tragédie stala, byl tehdejší prezident, Georg W. Bush ve škole a poslouchal čtení prvňáčků. Asi říkáte, nic divného. Všechno by bylo normální, pokud by i přes upozornění na útoky, bývalý prezident, nezůstal sedět a dál neposlouchal čtení dětí. Zároveň se také mluví o tom, že by celé tajemství, mohl v Bílém domě držet v tajnosti, tehdejší viceprezident, Dick Cheney, rovněž nemůžeme pochybovat ani o tom, že se na celé tragédii na ničem nepodílel (nepomáhal s organizací).

Poznámka: Také poslední slova prvňáčku, těsně po útoku na mrakodrapy, zněla, docela výstižně a trefně: Přijdou i další věci a taky, že přišli (útok na Pentagon).

A s kým, že by spolupracoval, nevíte? Vítejte v NWO, Novém světovém pořádku

Nový světový pořádek, jinak řečeno, určitá skupina lidí, jež má pod svou kontrolou, banky, média a všechny státem ovládané firmy a podniky, alespoň co se týká Spojených států. Je to vůbec asi nejvyšší, ale velmi málo rozebírána vláda, která na tomto světě existuje. Krom této vlády, vznikly i „sesterské“ vlády, které můžeme na veřejnosti, slýchat, o něco více a jsou členy mafie. Bohužel ani o těchto vládách se příliš nemluví. Jedná se vlády, jako třeba Bilderberg, Trilaterální komise, rada pro zahraniční vztahy, nebo třeba Zednáři. Všechny tyto spolky mají ohromnou moc a ohromné množství lidí, ale ne takovou moc, jako Nový světový pořádek. Právě počet lidí v těchto vládách je činí méně silnými, než Nový světový pořádek, kde se na samém vrcholu pohybuje zhruba 12 rodin, konkrétně 12 mužů, jako například, Rockefeller, nebo Rothschild atd…, jež vytvořili „sesterské“ vlády a jež právě oni mají pod palcem, vše co se na tomto světě děje. Je tedy dosti pravděpodobné, že to mohli být právě oni, kdo 11. září, spunktovali a snažili se tím vyjádřit určitý, politický nesouhlas.

Rovněž nesmíme zapomenout ani na dnešní, ukrajinskou krizi, která byla více než 100%, organizovaná, právě díky těmto lidem, včetně jejich sesterských vlád. Tito lidé mají takovou moc, díky tomu, že ovládají americkou a evropskou (dolar a euro), také proto si mohou koupit třeba média, banky, či celé státy. Lidstvo se stalo mediální obětí, a to v obou případech, jak při útoku, 11. září, tak i v roli, ukrajinské krize. A nejenom v těchto případech, Amerika totiž, ovládá a manipuluje s lidmi už dobrý několik desítek, možná i stovek let, stejně tak pořáda i útoky pod falešnou vlajkou! Ostatně pojďme si to připomenout, pár příkladů:

Výbuch na americké lodi Maine

Kdy Američané, hledají záminku pro vytlačení Španělů z Kuby. Nakonec ji najdou – vyšlou směrem ke Kubě, konkrétně k jejímu hlavnímu městu, Havaně, loď, 1898 U.S.S Maine. Ta má bránit obchodím zájmům v době, kdy tady vypukne vzpoura. Uběhnou tři týdny a 15. února, časně ráno, zasáhne loď, mohutná exploze, která si sebou bere i 270 amerických námořníků. Americký prezident, ihned obviní Španěli z napadení, rázem se zjistí, že na lodi byla nastrčená mina, americké výroby. Dnes je všem naprosto jasné, že to byly právě USA, kdo loď odpálili, aby mohli pod falešnou vlajkou napadnout a rázem také vyhnat Španěli z Kuby.

Vstup USA do 1. světové války

Rovněž se pod falešnou vlajkou zapsal i vstup USA do první 1. světové války, kde jako důvod pro vchod do války, posloužila loď, Lusitania na níž zemřelo odhadem 2 000 lidí, z toho asi 100 američanů. Nic z toho by se nemuselo stát, pokud by Americká média poslechla a zveřejnila zprávu tom, že Němci tuto loď podezírají z převozu munice. To se také potvrdilo, neboť loď, explodovala a na její palubě, bylo nalezeno cca čtyři miliony kulek do zbraní. Tuto tragédii, využila tehdejší Wilsonova vláda pro vstup do 1. světové války.

Amerických akcí, pod falešnou vlajkou, byla celá řada a pokud, bychom si je tady měli všechny odříkat, byly bychom tady do aleluja. Čeho jste si ale mohli všinout, byl fakt, že většina útoků ve 20. století se děla většinou na mořích, hlavním nástrojem pro dosažení politických cílů, byly lodě. S přelomem tisíciletí, ale přišli letadla a to doslova. Konec konců před 13 lety to byl jeden útok na dvojčata a nyní, podle posledních zpráv, aspirujeme na další útoky. Nebo se vám snad nezdá divné, že během jednoho roka, roka 2014 se záhadně ztratilo, nebo vybouralo 13 letadel? Viz. Malaysia airlines, let MH-370, který se z ničeho nic ztratil o němž nic, krom toho, že se ztratil, nevíme. Nebo letoun té samé společnosti, ale s číslem MH-17, který byl „údajně“ nad Ukrajinských územím, sestřelen Rusy. Úplným důkazem toho, že Amerika opět chystá je nedávné ztracení hned 11 letadel z letiště v Tripolisu.

Tak co ještě pořád nevěříte tomu, že to byly Američané, kdo nechal světové centrum včetně tisíců lidí, pohřbít? Možná uvěříte až nám Amerika s 12 záhadně ztracenými letadly, udělá repete.

Zdroj: Protiproud

Třinácté výročí 11. září, aneb den, kdy lidstvo k útokům začalo používat letadla
Počet hlasů: 1
Průměr: 5

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář