Tajuplné místo s názvem Krym

Abych nepsal jen o válkách a sporech, které v poslední době svírají celý Krym, rozhodl jsem se napsat článek o samotném poloostrovu.

Poloostrov Krym
Poloostrov Krym
Zdroj: www.mudo.cz

Tak že bychom začali. Krym byl už od pradávna středem pozornosti a také jedním velkým tajuplným místem. Například staří Řekové se domnívali, že na anomálním místě (odlišném místě), Meganomu, které je možno najít mezi horou Sudak a Feodosija se nachází vchod, k bohovi podsvětí, Hádesovy. Podle místních lidí je zde možnost komunikovat s lidmi, kteří už dávno odpočívají v pokoji. Ovšem na to, abyste mohly komunikovat s duchy je třeba věřit v jejich existenci a nejlépe mít s sebou někoho zkušeného. Přece jenom s takovými věcmi není radno si zahrávat.

Dalšími podivnými místy na poloostrově je třeba údolí duchů, jinak řečeno Dimedži, tajemný mys Ajja, nebo záhadná hora Aju-Dag. Podivnými místy se to na poloostrově jen hemží, ovšem i přes to všechno je poloostrov považován za silný zdroj energie a jeho prostředí pomáhá léčit organismus. Něco podobného se nachází i u Tibetu, který na lidi působí stejně.

V posledních letech byly a stále jsou na Krymu prováděny přísně tajné výzkumy, těchto podivných míst. Nikdy ovšem nebyly výsledky těchto výzkumů zveřejněny, a proto nás tato místa na planetě tak zajímají a neustále přitahují naši pozornost.

Zdroj: Hlas Ruska

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář