Svět v poutech USA

Svět v poutech USAZdroj: www.es.dreamstime.com
Svět v poutech USA
Zdroj: www.es.dreamstime.com

Hrozící Rusko-americká válka, protesty na Ukrajině, nebo „dnes“ velice žhavé téma s názvem „uprchlíci.“ Jak jste možná už mnozí poznali, nebo někteří teprve poznáváte, tak tato slova mají jedno společné. Svět se začíná topit v chaosu.

Spojené státy, po krvelačných akcích na Ukrajině, kdy se doslova třásli na válečný konflikt s Ruskem, dokázajíc si, že oni jsou ti nejlepší a nejsilnější své štěstí, nyní zkouší znovu. A to prostřednictvím zejména jednoho, ale spíše dvou státních spolků, jež velice dobře známe, pomocí Severoatlantické aliance a hlavně pomocí Evropské unie. Právě tyto dva státní spolky, jež jako pes, věrně poslouchají svého západního pána se mají nyní postarat o to, aby Spojené státy, na druhý pokus (po ukrajinském puči, jehož cílem bylo vyprovokovat Rusko k agresi), vypadali před světem jako naprostý velikáni a spasitelé, kteří vše zachrání a bez nichž by se Evropa prostě neobešla. A jak, že to chtějí udělat?

Úplně jednoduše a všem na očích. Vlastně, akce kterou na nás Spojené státy, společně s evropskou unií a natem kují, už běží na plné obrátky a čeká se jenom na to až Evropa začne řvát a prosit západního bratra o pomoc. Tou akcí jsou, jak už bylo zmíněno na samotném začátku článku uprchlíci. Právě uprchlíci jsou pro Spojené státy, nejspíše poslední nadějí, jak ze sebe udělat hvězdu, před celým světem. A důkaz, že v tom společně se Spojenými státy jede i Evropská unie?

Stačí, když se ohlédneme, zhruba tři měsíce do své historie, konkrétně na událost v evropském parlamentu, která se točila právě kolem nyní, velice rozebíraného témata, kolem uprchlíků a jejich přerozdělení v Evropě a kvót. Pokud si nevzpomínáte, tak ZDE je článek z Parlamentních listů. Pro ty co si vzpomněli, tak jen rychle připomenu, že například takové Německo, či Itálie byli pro, aby se uprchlíci v Evropě přerozdělili. Naproti tomu třeba Velká Británie (doslova pravá ruka USA), či Česká republika a drtivá většina východní Evropy s návrhem evropské komise, nesouhlasila.

I přesto byl náš nesouhlas smeten ze stolu a museli na konec uprchlíky a návrh evropské komise, přijmout. Evropské unie, nám pod taktovou USA uprchlíky, uprchlíky doslova vnutila.

A toto jednání dámy a pánové bude od Evropské unie a Spojených států, nadále pokračovat. Nadále budeme muset přijímat uprchlíky. Evropské unie už totiž není a nikdy ani nebyla spolkem svobodných a suverénních zemí, kde vládne demokracie. Jedinou možností, jak se zachránit před naprostým chaosem, jež zde Spojené státy pro svůj prospěch a moc, díky přílivu imigrantu způsobují je opustit Evropskou unii, NATO a vše, co podléhá kontrole Spojených států. Podívejte se například na takové Rusko. To žádné problémy s uprchlíky nemá. A je to jen kvůli tomu, že si bedlivě střeží své hranice a není členem ani NATO ani Evropské unie.

Připomínám, že Česká republika oficiálně přijala 380 imigrantů ze Sýrie, Afghánistánu a Iráku. Už teď začínají utíkat demolovat zařízení ve městech a vyhrožovat jak lide, tak i policii, smrtí.

Závěr je tedy jasný. Pokud nebudeme něco dělat, nebudeme se snažit vystoupit z těchto diktátorských spolků, jako je Evropská unie a NATO, jejichž vedení jen a pouze slouží Spojeným státům, skončíme velice špatně. Jako otroci, bez střechy nad hlavou, pod neustálou kontrolou USA a zoufale prosící o pomoc. Nedejme se. Ukažme Spojeným státům, že nejsme tak jednoduše zmanipulovatelní. Dělejte něco dokud je čas, až tady těch imigrantů bude, Evropskou unií, slibovaných 80 milionů bude už pozdě na nějaké činy.

Zdroj: Svobodné noviny

Svět v poutech USA
Počet hlasů: 1
Průměr: 1

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář