Soukromá armáda Monsanta na Ukrajině. Honba za pěstováním GMO v plném proudu

Soukromá armáda Monsanta na Ukrajině. Honba za pěstováním GMO v plném proudu
Soukromá armáda Monsanta na Ukrajině. Honba za pěstováním GMO v plném proudu
Zdroj: www.nwoo.org

O tom, že se na Ukrajině pohybují soukromé armády, jednotlivých oligarchů, o tom jste už možná slyšeli, či četli. Pokud ne, tak to znamená, že je to pro vás nová zpráva, ke které by bylo ale dobré si ještě něco říci.

Soukromé armády na Ukrajině, v drtivě většině, vlastní tamější mocní oligarchové, kteří s nimi dosahují svých osobních cílů. Nesmíme zapomenout ani na původ mužů, kteří v jednotlivých armádách slouží, nejde totiž jen o dobrovolníky, nýbrž i o profesionály. Skutečnost je taková, že lidé, kteří v těchto armádách slouží se buď nechali, skrze americkou firmu, která má soukromé armády na starost, Academi, najmout, nebo tam prostě byly přesunuti. Lidé v těchto armádách jsou obyčejní žoldáci a někteří mají za sebou vojenskou minulost. Tou je válka v Iráku, kde tito lidé, byli odsouzeni za válečné zločiny a následně je přeřadili, nebo se nechali najmout sem do Academi, dřívěji nazývané, Blackwater.

K tomuhle jsme se ale dostat nechtěli. O co go?

Dobrá tedy o soukromých armádách a jejich vlastnících jsme si už něco řekli. Nyní je ale třeba si říci i to, že soukromé armády si nenajímají pouze mocní, ukrajinští oligarchové, ale začali figurovat i v zemědělství a to konkrétně v zemědělských firmách. Samozřejmě jak jinak, tak i tyto armády, nebo spíše armáda se vyskytuje na území Ukrajiny. A o kom, že je řeč?

Tou zemědělskou firmou se myslí obří Monsanto, které se zaměřuje na pěstování geneticky modifikovaných plodů (GMO) a je trnem v patě nejenom pro ekology a ochránce lidských práv, ale také pro GM kritiky. Z tohoto důvodu, a také z důvodu prosazování svých zájmů v jednotlivých státech proti lidu a vládě, si Monsanto, najalo svou soukromou armádu. Od stejné firmy, jako ukrajinští oligarchové, tedy od Academi.

Když jsme se teď vrátili zpět k této firmě, nebylo by vůbec špatné si ji ještě trochu rozebrat. Zapomněli jsme totiž dodat, že armády nejsou složeny, jen z bývalých profesionálních vojáků jež byli ve válce v Iráku a z obyčejných lidí. Ale také z bývalých zaměstnanců, či spolupracovníků americké CIA a bojových jednotek USA.

Vraťme se ale zpět k Monsantu! Konkrétně asi k nejzapeklitějšímu problému Monsanta, na jehož vyřešení si majitel této firmy nechal najmout vlastní armádu. Tento problém se vztahuje zas a jenom k Ukrajině a to blíže k ukrajinským bojům, které už nějak nepřekvapují. Co si budeme nalhávat, majiteli Monsanta se převelice líbí zemědělská půda na Ukrajině, která by mohla být ideálním místem pro pěstování GMO plodin a rovněž ideálním místem, pro vydělání dalších miliard dolarů. Jenomže je v tom zakopaný pes. Probíhají tam boje, půda je obsazená. Kdo to vyřeší? V tomto případě jen soukromá armáda Monsanta do níž samotná firma investuje, řádově 100 000 dolarů ročně.

Úkol této armády je tedy velice prostý: ukončit boje na Ukrajině, aby Monsanto mohlo zabrat obrovské, zemědělské plochy na nichž bude vysazovat svoje „vypiplaný“ kytičky, kterými nás pak supermarkety a hypermarkety budou krmit.

Zdroj: New World Order Oppositions

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář