Setkání Bilderbergu v roce 2015

Interalpen-Hotel TylorZdroj: www.golftime.de
Interalpen-Hotel Tylor
Zdroj: www.golftime.de

Setkání na nějž se sjíždí, spousta významných politiků, ministrů financí, bankéřů a vědců se bude příští rok konat v Rakousku. Jedná se konkrétně o 63. setkání jehož ze zúčastní spousta známých osobností z celého světa a nejenom tyto osobnosti. Na toto setkání jezdí i rodiny, které celou tuto skupinu založili a na veřejnosti zas tak známí nejsou. Jedná se o rodiny, jejichž majetek, mnohonásobně převyšuje majetky všech nejbohatších lidí světa. A kde že se má setkání konkrétně konat?

Jedná se o luxusní, rakouský hotel  „Interalpen-Hotel Tylor“, lépe řečeno o hotelové konferenční centrum, které leží 1 300 metrů nad mořem, několik kilometrů od lyžařského centra, ale blízko letiště v Innsbrucku a do něhož se vejde až 400 lidí. Setkání Bilderbergu se v Rakousku, koná už po třetí, při čemž poslední setkání, ve stejném hotelu, tady proběhlo před 27 lety, tedy v roce 1988. Úplně první bilderbergské setkání, které Rakousko hostilo se konalo v hotelu Baden na jih od Vídně. Samotné potvrzení tohoto setkání dodala až rakouská policie. Setkání bude konkrétně zabírat dva červnové víkendy (4. až 7.6 a 11.6. až 14.6.) přičemž hotel bude nejspíše plně obsazen a nikdo zde nebude mít přístup.

Zdroj: AC24, Freepub

Setkání Bilderbergu v roce 2015
Počet hlasů: 1
Průměr: 1

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář