Sestřelení letounu MH-17 a trio viníků, ale pouze jedno místo činu

Sestřelení letounu MH-17 a trio viníků, ale pouze jedno místo činu
Sestřelení letounu MH-17 a trio viníků, ale pouze jedno místo činu
Zdroj:www.svobodneforum.cz

Kdo skutečně stojí za smetením malajského letadla, typu Boeing 777 s označením MH-17, letecké společnosti Malaisia Airlines z oblohy se nejspíše nikdy nedozvíme. Tyto informace zůstávají a nejspíše již nadobro zůstanou, veřejnosti a příbuzným všech oběti, již na vždy nedostupné. Musíme se smířit s tím, že vyšetřovací, či tajné služby tyto informace, před veřejností schovali hluboko do svých trezorů.

Rusko, Ukrajina a Spojené státy to je v současné chvíli trio hlavních viníků, přičemž jeden hází vinu na druhého a druhý na třetího. Důvodem proč tento článek píši, ale není ten, abych zde „přemlel“ již dávno známa fakta, popřípadě již několikrát publikované povídačky, buď proti-americky, nebo pro-rusky mířené. Cílem tohoto článku je podívat se na celou situace, týkající se sestřelení malajského letounu, trošíčku z jiného uhlu. Jak? To vám hned vysvětlím.

Uvedli jsme si trojici hlavních viníků, mezi něž (opakuji znovu), patří Rusko, Spojené státy a Ukrajina. Otázka pro tuto chvíli zní velice jednoduše: „Kdo skutečně stojí za celou leteckou tragedií?“

Odpovědí na tuto otázku může být hned několik. Někteří budou tvrdit, že za vše mohou Spojené státy, jiní z katastrofy budou obviňovat údajného „Hitlera Putina“ a někteří možná obviní i Ukrajinu. A právě o tomhle se chci nyní zmínit!

Když se podíváte na zprávy, nebo lépe řečeno spíše do diskuzí na internetu, pod články, co tam vidíte? Nebo jinak a lépe řečeno, jací dva viníci tam jsou označováni, nejvíce kteří si vinu sestřelení, mezi sebou přehazují, jak horký brambor?

Myslím si, že odpověď všichni znáte. Za sebe mohu jednoznačně říci, že v diskuzích, lidi nejvíce obviňující z katastrofy buď Rusko, či Spojené státy. Vůbec si ale díky mediální propagandě, kterou samozřejmě produkuje jak Rusko, tak i Spojené státy, nedokáží připustit, nebo to spíše nevidí, že odpověď na otázku „Kdo je skutečným viníkem,“ může (samozřejmě také nemusí) ležet přímo před nimi. Odpovědí je třetí, nejvíce podezíraný stát, který ovšem v diskuzích už tolik nezazní.

Když to celé vezmeme velice jednoduše, pak jediným možným viníkem letecké nehody je Ukrajina. Kladete otázku „Proč?.“ Například proto, že samotné malajské letadlo prolétalo nad již zmíněnou Ukrajinou. To že tam nějaké letadlo prolétalo, o to ani tak nejde (denně jich tam proletí stovky, možná i tisíce). Co je ale důležitější a pro vynesení rozsudku zcela klíčové je doba, kdy nad ukrajinským územím toto a vůbec všechna letadla prolétala. Nešlo totiž o normální situaci! Jak všichni dobře víme, tak v dobu přeletu se krom civilních letadel v ukrajinském vzdušném prostoru pohybovala také letadla vojenská, konkrétně stíhačky, které v rámci ukrajinské, občanské války bombardovali Donbas.

V UKRAJINSKÉM VZDUŠNÉM PROSTORU V DOBĚ JAKÉKOLI VÁLEČNÉ SITUACE, CIVILNÍ LETADLA NEMAJÍ CO DĚLAT.

Závěrem bychom tedy z celé tragédie měli obvinit ukrajinskou vládu, hlavně ukrajinského, naprosto vygumovaného premiéra, Jaceňuka který se k moci dostal stejně jako jeho „prezidentský kamarád“ a to díky násilí, jež bylo následkem puče, který zde spunktovali Spojené státy se značnou podporou Evropské unie.

Něco pro uzavření: Inu jak se říká: „Pod svícnem je největší tma“. Jsem deno-denně vystavováni rusko-americké mediální masáži, která nám zakrývá zcela jednoduché a na první pohled viditelné odpovědi.

Zdroj: Vlastní

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář