Sebevražedný řetězec pokračuje – 5. vysoce postavený Bankéř, po smrti

Sebevražedný řetězec pokračuje – 5. vysoce postavený Bankéř, po smrti
Sebevražedný řetězec pokračuje – 5. vysoce postavený Bankéř, po smrti
Zdroj: www.ac24.cz

Během dvou týdnů, 5 mrtvých úředníků z řad Amerických bank. Takové je dnes, doufejme, už konečné číslo. Jde o 37letého Ryana Henryho Crayna, jež byl vysoce postaveným ředitelem Globálního fadingového programu u JP Morgan, kde pracoval již 14. Rokem. Nyní si znovu pojďme všechny „sebevraždy“ připomenout.

1, 27. leden – ředitel Evropské ústředí banky JP Morgan, ve středu Londýna, skáče ze střechy ve výšce 150 metrů a dopadá na tu samou střechu, ale v 9. Patře.

2, 26. Ledna ohlásili přátele zmizení Mika Duekera (šéf-ekonoma u Russell Investments), ten pro změnu skočil také ze střechy ale jen z výšky 15 metrů. Přátelé ohlásili, že Mike měl v práci už nějakou dobu problémy

3, Richard Talley (zakladatel American Title Services v Centennial v Coloradu), ten si svůj život vzal nastřelovací pistolí na hřebíky.

4, No a poslední je zatím Tim Dickenson, jehož příčina smrti je dosud neznámá. Dělal ředitele u Swiss Re AG.

Zdroj: New World Order Opposition

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář