Rusko: Západní země chtějí vytvořit GMO Ukrajinu

0
46
Rusko: Západní země chtějí vytvořit GMO Ukrajinu
Zdroj: www.svetkolemnas.info
Print Friendly, PDF & Email
Rusko: Západní země chtějí vytvořit GMO UkrajinuZdroj: www.svetkolemnas.info
Rusko: Západní země chtějí vytvořit GMO Ukrajinu
Zdroj: www.svetkolemnas.info

Zatímco ukrajinská ekonomika se propadá stále do hlubší propasti a vztahy, jak mezi ukrajinským lidem, tak i mezi USA a Ruskem jsou i nyní velice napjaté, Spojené státy začínají přemýšlet, nad budoucí existencí Ukrajiny. A podle tajemníka Rady bezpečnosti Ruské federace, Nikolaje Patruševa už na její budoucnost přišli. Ukrajina by se v budoucnu mohla změnit na obřího producenta geneticky modifikovaných plodů.

S takovým to závěrem, 14. dubna, letošního roku vystoupil tajemník Rady bezpečnosti pro Ruskou federaci, Nikolaj Patrušev na setkání bezpečnostních rad, Shangajské organizace spolupráce (ŠOS). Nejvíce ho zajímala asi otázka, „co že s touto produkcí bude Ukrajina či Evropa dělat?“

Jak je totiž veřejně známo, tak ukrajinská legislativa, nepovoluje pěstování, geneticky modifikovaných plodin a Evropa je dle slov Patruševa, také nepřijme. To už to ale v hlavách, amerických politiků, opět šramotí a opět se Američané snaží vymyslet něco, nějakou fintu, jak alespoň tu Ukrajinu do GMO plodin, uvrtat. A nemuseli se ani tak moc snažit, vzhledem k tomu, že Ukrajina, nutně potřebuje finanční pomoc a té se ujal mezinárodní měnový fond, společně se Světovou bankou, stačilo pouze naformulovat patřičné podmínky do smlouvy o půjčku. Přesněji a lépe řečeno – do smlouvy o 17-ti miliardových půjčkách Ukrajině, stačí jen mezi podmínky vsunout také přijetí GMO plodin.

Nikolaj Patrušev na setkání bezpečnostních rad Shangajské organizace spolupráce (ŠOS), řekl také tato slova, cituji:

Právě Ukrajina by se vzhledem ke své zeměpisné poloze mohla stát mostem mezi Evropou a Asií. Zdá se však, že Washington je připraven učinit jakékoli kroky, aby se to neumožnilo.

A má pravdu.

Zdroj: Svět kolem nás

Rusko: Západní země chtějí vytvořit GMO Ukrajinu
Prosím ohodnoťte tento článek

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ