Rusko Americe: „GMO si jeste sami, Rusko import těchto potravin nepřijme“

Rusko Americe: „GMO si jeste sami, Rusko import těchto potravin nepřijme“
Rusko Americe: „GMO si jeste sami, Rusko import těchto potravin nepřijme“
Zdroj: Vlastní

Ruský premiér, Dmitrij Medveděv se rozhodl odložit zkušební dovoz, geneticky modifikovaných rostlin do Ruské federace a to rovnou o tři roky. Jeho argumentem jsou důkazy, které jednoznačně potvrzují nebezpečí oněch geneticky modifikovaných rostlin na lidský organismus. Nebezpečí je tak veliké, že lidské tělo je dokáže strávit mnohem rychleji než normální jídlo a díky tomu tak dochází k extrémně rychlému ničení lidského organismu. Jedná se konkrétně o výsledky výzkumů, které byly prováděny, například, doktorkou Irinou Ermakovou, jež působí jako ruská více-prezidentka pro sdružení genetické bezpečnosti NAGS a která před těmito plodinami, rovně varovala již v na konci roku 2013, kdy řekla, cituji:

Bylo to dokázáno nejen v Rusku, ale i v mnoha dalších zemích světa, že GMO je nebezpečné.

Na to ihned zareagoval, ruský ministr Medveděv, který USA, vzkázal, rovněž cituji:

Pokud Američané rádi jedí GMO produkty, nechme je nechť tak činí. My nemusíme, máme dost prostoru a příležitostí k produkci biopotravin.

Co se týká samotné Dr. Ermakové, tak ta se zabývá výzkumem geneticky modifikovaných rostlin, téměř deset let a její výsledky ukázaly, že tyto potraviny, konkrétně půdní bakterie, které se v těchto rostlinách objevují a způsobují rakovinové nádory (například na prsou), či poškození jater a ledvin, není výjimkou ani obezita, případně smrt. Tyto výzkumy byly potvrzeny i řadou, vědeckých špiček, jako je třeba francouzská vědkyně, Gilles-Erik Séralinim, jež působí na Univerzitě v Caen a zabývá se molekulární biologií, která například zjistila že kukuřici, která se běžně pěstuje se nachází, řeknu-li to hodně amatérsky, molekuly Roundupu, jež se používá jako jed proti plevelu a dokáže i v takovém množství zabít člověka.

Zdroj: Freeglobe

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář