Ruská delegace, včetně Putina nebude přítomna na ekonomickém fóru v Davosu

Ruská delegace, včetně Putina nebude přítomna na ekonomickém fóru v Davosu
Ruská delegace, včetně Putina nebude přítomna na ekonomickém fóru v Davosu
Zdroj: www.tgcom24.mediaset.it

Mezinárodní ekonomické fórum, které se rok co rok, sjíždí do švýcarského města Davosu a je znamením liberárně tržních globalistů se bude muset tento rok obejít bez Ruské federace. Ruská hlava státu, Vladimír Putin totiž včetně mnoha dalších ruských politických předáků odmítl na toto ekonomické fórum dorazit. Kromě již zmíněného Putina ale na ekonomické shromáždění, potažmo fórum nedorazí ani třeba ruský premiér a mimochodem Putinova pravá ruka, Dimtrij Medvěděv.

Kdo by se měl této schůzky ale 100% zúčastnit je současný ruský vícepremiér, Jurij Trutněv o jehož více než pravděpodobné přítomnosti na fóru, informoval ruský zpravodajských server Vědomosti.ru s odkazem na své zdroje, které se nachází mezi federálními činiteli a do nichž (do těch zdrojů) spadá i třeba mluvčí ruského premiéra, Dmitrije Medvěděva, Natalia Timakovová.

Zpravodajský server, Vědomosti.ru v souvislosti s ruským zástupem v Davosu, uvedl, že Jurij Trutněv nebude zastupovat jen ruského premiéra, Dmitrije Medvěděva ale rovnou celou ruskou vládu, včetně současného prezidenta, Vladimira Vladimiroviče Putina. Podle informací, které poskytla mluvčí ruského premiéra, Timakovová by se Trutněv měl zúčastnit konkrétně schůze, která se odehraje 22. ledna a bude věnována speciálně Rusku. Na této schůzi by krom Trutněva měl být také bývalí ruský ministr financí, Alexej Kudrin, který je znám jako jeden z hlavních možná i hlavní odpůrce Putina a kdo ví jakých slov se od něj na schůzce dočkáme.

Podle názoru vedoucího, Moskevského Carnegieho centra, které má na starost program s názvem „Rusko v asijsko-tichomořském regionu,“ Alexandra Gabujeva může Rusko od Kudrinovi přítomnosti na schůzce eknomického fóra očekávat a teď cituji:

Ponížení statusu hlavy delegace z prvního vicepremiéra na obyčejného vicepremiéra, který má na starosti pro Davos exotické téma Dálného východu.

Nicméně abychom nehanili jen Kudrina, „řekneme“ si něco také o Trutněvovi, coby ruském zástupci na ekonomickém davovském fóru. Nemůže totiž zůstat tajností fakt, který je v současné chvíli, tedy ve chvíli, kdy v Rusku vládne defacto jen Vladimír Putin společně s několika svými nejbližšími, tak trošičku nezvyklí. O co že se konkrétně jedná?

Asi se o tom moc nemluví, ale Jurij Trutněv, krom toho že je nyní pověřen zástupem ruské vlády v Davosu ve skutečnosti těch vlád zastupuje poněkud více. Je známo že zastává post prezidentského zmocněnce pro Dálný východ, včetně funkce tamějšího místopředsedy vlády.

Pár slov na závěr. Ruská vláda v čele s Vladimírem Putinem musí být opravdu neuvěřitelně silná a mocná, když na globální schůzi vysílá lidi, kteří zastávají výhradně prozápadní postoje a názory.

Zdroj: Nová Republika

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář