Rothschildové a Rockefellerové, dvě mocnosti, bojující proti Rusku, za cílem udržet dolar

Dolar
Dolar
Zdroj: www.mojetapety.cz

Hovořili jsme o tom už mnohokrát a není snad nikdo, kdo by nevěděl, že to, co se teď děje na Ukrajině, je jen, dokonale propracovaný, vládní puč za účelem, „dokopat,“ ruského prezidenta, Vladimíra Putina, do úzkých. Západní oligarchové, kteří celou tuto situaci, mají pod palcem, začali tedy, dělat patřičné kroky. Pojďme si tedy, tahy těchto oligarchu, zrekapitulovat a trochu osvětlit.

V první řadě, bych chtěl, velmi stručně, charakterizovat osoby, které za těmi všemi zmatky na Ukrajině „neoficiálně,“ stojí. Jedná se Rothschildy a Rockefellery, jak bylo psáno výše, Americké oligarchy, kteří vlastní národní banky, jež tisknou světovou měnu. Krom toho také vlastní média a taková nepodstatná maličkost, jsou to židové (proti židům nic nemám). Tedy národy, jež měli a dodne ještě mají nesmírnou mediální a finanční sílu.

Celá tato oligarchovská akce, má krom zlikvidování, putinova Ruska, ještě jeden, mnohonásobně viditelnější cíl a to sice: Přerušit ruské, plynné dodávky do Evropy. Tohoto cíle, se oligarchové snaží všemožně dosáhnout, a proto vytváří, novou, loutkovou vládu, spolu se žoldáky a agenty, kteří budou v nadcházejících dnech, přesunuti na Ukrajinu, kde budou, později plnit své úkoly (nezaplacení za Ruský plyn a po následném, ruském upozornění o přerušení dodávek plynu do Evropy, také odpálení, dvou plynovodů.)

Jedná se o jeden plynovod na Ukrajině a druhý v Íraku, který odpálila soukromá, vojenská jednotka, rovněž řízená, majiteli Federálních rezerv. Celá tato akce vyprovokovala, ruské vedení na tolik, že začali jednat o vytvoření aliance, jež bude zaměřena speciálně proti Federálním rezervám (Fedu). Taková to odpověď (odpálení dvou plynovodů), vzešla od Fedu na akci ruského Gazpromu, který chtěl změnit 90% plateb, na eura, rubli a jiné měny, zkrátka měny, které netisknou federální rezervy.

A nešlo jen o tohle. Jak zmiňuje francouzská rozvědka, tak Američané, poskytli ukrajinské, loutkové vládě, řadu nukleárních zbraní, pro případ, že by se Rusko odhodlalo k vojenským krokům, vůči Ukrajině. Co tedy znamená? To znamená, že majitelé, Federálních rezerv, pomocí násilnických akcí, zdržují ruský plyn na cestě do Německa. A všechny tyto akce mají sloužit jako rukojmí dolaru. No a z toho důvodu se také minulí měsíc odehráli v Německu masivní protesty proti Fedu, nebo v Rusku, se poradce Vladimíra Putina, vůbec poprvé, zmínil o alianci, proti Fedu. Když toto všechno spojíme a nahlédneme do rodin, které vlastní Fed, konkrétně do významných událostí, které se během měsíce června stali. Nemůže (pokud se o tyto rodiny zajímáte) mě, ani vám ujít fakt o smrti Richarda Rockefellera, který nejspíš spáchal sebevraždu, kvůli těmto faktům.

Oligarchové a jejich říkačka „do třetice všeho dobrého“

Jakmile se Rothschildové dozvěděli o vznikající, ruské alianci, proti Fedu, podnikly útok na další plynovod, který vedl skrze Sýrii a Irák. Samotný plynovod, vyhodila do vzduchu soukromá armáda ISIS, která patří jednomu ze saudských princů, stejně jako část území, kde plynovod vede, a který byl odpálen. Podle dostupných zpráv, je možné, dodávku plynu v této oblasti přerušit, protože, zásoby plynu jsou prý dostatečné. A výsledek? Rothschild začal exportovat ropu z území nového státu Kurdistánu, na severní hranici území ovládaného ISIS (ISIL), přes území Izraele.

Další viditelnou akcí, kde majitelé Fedu, ukazovali své výhružné a mocenské svaly, byla návštěv čínského premiéra Li Kche-čchianga ve Velké Británii, kde se Li, zavázal, že Čína ročně, přijme zboží, za 2 bilióny dolarů, v různých produktech a naopak do zahraniční, pošle 100 miliard dolarů. Zavázal se také k tomu, že bude usilovat o rozvoj podporu hlavních témat: 1, ochranu životního prostředí a rozšiřování nových energetických technologií. Za to všechno, uspořádal šéf, Britsko-čínské obchodní komory, James Sasoon, pro pana Li, „večerní hostinu,“ pro 650 lidí. Kde se údajně mělo obchodovat s librou, přímo v čínských jüanech. To znamená, že by se Londýn stal největším Británii – a ptá se: Začala válka velkých hráčů Nového světového pořádku (NWO)?

A odpověď Fedu? Jak jinak, než výhružky smrtí a atentátu. Tentokrát Fed, vyhrožoval jaderným, teroristickým útokem na Londýn, který by samozřejmě, stejně tak jako všechno ostatní, byl hrazen, přímo z kapes majitelů Federálních rezerv.

Jen taková malá poznámka na závěr: S tím jak Federální rezervy, chtějí zavést Rusko do kouta a samotné Rusko se docela efektivně brání (svou Aliancí), tak tento návrh podpořili i Němci, Rakušané a Francouzi. Co se týká Velké Britanie, tak u ní se dá předpokládat, že tento návrh, podporuje také, protože jak jste se mohli o několik řádku výše dočíst, udělala velký krok k tomu, aby čínská měna, jüan, nahradila americký, soukromí dolar.

Dle mého ani tak nemáme vyhráno, protože i když se Evropa zbaví dolaru, furt, tady je ještě jedna měna, kterou lidi, kteří vlastní Fed, ovládají, Euro. Nesmíte zapomínat na to, že Federální rezervy, nejsou jedinou soukromou bankou, která tiskne měnu, ale, že tato banka je bankou, která vlastní dalších x desítek centrálních bank. Jako třeba evropskou národní banku, nebo britskou národní banku.  Takže se radujme až ve chvíli, kde budeme 100% vědět, že banka, která tiskne menu, je bankou státní, případně, nemá fyzického vlastníka.

Zdroj: Protiproud

Rothschildové a Rockefellerové, dvě mocnosti, bojující proti Rusku, za cílem udržet dolar
Počet hlasů: 1
Průměr: 5

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář