Putin a Hitler, dvě naprosto odlišně osobnosti, které vytáhli svůj národ na vrchol

Vladimír Putin
Vladimír Putin
Zdroj: www.electronicresistance.net

Rok 1918, končí 1. světová válka a Německá říše se začíná pomalu rozpadat. Malmedy byly Německu odebrány a přiřazeny k Belgii, Alsasko-Lotrinsko si vzala Francie, Jižní Tyrolsko bylo odtrženo od Rakouska a darováno Itálii, Československo dostali sudetští Němci a Německý přístav Danzig dostalo dnešní Polsko. Mimo tohle všechno, se však na Německo valí i celá hromada jak finančních, tak i smluvních sankcí, jako například, že nesmějí ekonomicky vycházet z Rakouskem, nebo že jejich armáda nesmí činit více jak 100 000 vojáků.

Adolf Hitler
Adolf Hitler
Zdroj: www.sz-n.com

Co se týká finančních sankcí, tak tam museli zaplatit několik miliard pencí. Přes všechny tyto sankce a komplikace se však v Německu objeví osoba, která během několika let zcela změní tamní život obyvatel, včetně ekonomiky a vytáhne, teď poražené Německo zpět na vrchol na několik let. Jedná se o zřejmě nejznámější „nestvůru dějin“, Adolfa Hitlera, jež se v roce 1933, stane Německým kancléřem. Ze začátku to vypadalo, že pro Německo začínají zlaté časy. Hitler začal pořádat bohaté slavnosti, lidé měli, díky zbrojení práci. A nikdo si na nic nestěžoval, prozatím. Ovšem to se velmi rychle změnilo a Hitler začal zběsile ještě více zbrojit, aby mohl získat své území zpět. Jeho válečný vrchol ovšem bude trvat jen 12 let, do roku 1945, kdy se po prohrané válce ve svém bunkru zavraždí. Ale i během tak krátké doby, stačí pozabíjet několik desítek miliónů lidí.

Proč o tom píši?

Protože, když se podíváme na dnešní Rusko, tak nám musí být jasné, že Putin je dobrým „Hitlerem“, který se snaží stejně jako Hitler ochránit svou zemi, před zloději, jako je západ. Snaží se o prosazení pravdy, protože Krym vždycky patřil a patřit bude k Rusku. Všechny tyto akce, které se momentálně děli na Ukrajině, viz. svrhnutí prezidenta Janukoviče, nebo sabotování ekonomiky atd.., byly financovány z kapes USA, konkrétně lidí v pozadí. Jejich jediným cílem bylo vtáhnout Rusko do války a veřejně očernit Vladimíra Putina a dokázat světu, že oni jsou světová velmoc. Co se týká samotného Vladimíra Putina, tak o něm je už delší dobu známo, že je mocnější, než jeho Americký protějšek Barack Obama. A důvod? Jednoznačný. Zatím co, Vladimír Putin má za sebou celý zbor KGB a podporu Ruských oligarchů, tak Barack Obama, musí každý svůj krok nejdříve projednat s lidmi, kteří ho do funkce dostali. Pokud oni nesouhlasí, případně vydají jiný rozkaz, musí se dle toho zařídit.

Zdroj: Vlastní

Putin a Hitler, dvě naprosto odlišně osobnosti, které vytáhli svůj národ na vrchol
Počet hlasů: 2
Průměr: 4.5

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář