Projevy saudské princezny o chemtrails

0
58
Print Friendly, PDF & Email
Projevy saudské princezny o chemtrails
Projevy saudské princezny o chemtrails
Zdroj: www.youtube.com

Pokud byste se ve středním mediálním mainstreamu, typu noviny, televize či rádia, zmínili o dnešním genetickém morfingu, nebo o chemtrails, jež je podle některých vypouštěn běhe letu z letadel, pravděpodobně by váš článek, potažmo reportáž, vůbec nevyšla na veřejnost a když už by přeci jen vyšla tak by to pro vás byly pravděpodobně poslední chvilky v aktuální práci. Řada lidí a to nejen v médiích na pozicích šéfredaktorů je prostě vůči těmto témtům, velice skeptická a nechtějí si ani připustit, že by se něco takového mohlo v dnešním světě dít.

Naštěstí, se ale čas od času, nějaký politik, či státní úředník jež v sobě v některých případech, skrývá mnohé tajné informace o výše zmíněných tematech prokecne, nebo ze země v níž žije, prostě a jednoduše řečeno, uteče. Dokonalým příkladem takového člověka skrývajícího v sobě mnohá tajemství pro nás může být třeba, bývalý informator americké státní, zpravodajské agentury, NSA, Edward Snowden, díky kterému byly objeveny mnohé špehovací systémy a programy Spojených států. Edward Snowden, ale není ani zdaleka jediným člověkem, který se nějakým způsobem zasadil o lepší poznání, politického pozadí. Krom mnoha dalších lidí, kteří přispěli na úkor své práce v některých případech, dokonce i na úkor svého vlastního života (viz. JFK svým projevem o tajných společestvích), k lepší vzdělanosti a informovanosti lidí si dnes uvedeme, další osobu, která je pravděpodobně odhodlána, jít jinou cestou, než kterou jde dnešní současný svět společně s mainstream.

Tou osobou je jedna z členů, saudské královské rodiny, konkrétně a plným jménem, Basmah Bint Saud, která nejčastěji vystupuje pod jménem, princezna Basmah Bint Saud a se kterou učinil rozhovor rozhovor, Patrick Roddie. Důvod její výraznosti byl uveden již v samém nadpisu článku, proto ho zde už podruhé zmiňovat nebudem. Každopádně stojí za zmínku fakt, že tato žena se účastnila nedávné Istanbulské konference, která se konala od 3. do 5. prosince, kde se mimo chemtrails, zmínila také na „adresu“ „podkapitoly“ a to sice na geoinženýrství.

V rozhovoru pro Patricka Roddiena, který byl zmíněn výše, princezna Basmah Bint Saud popsala, celý běh geoinženýrského programu, v němž konkrétně tvrdí, že celý tento program, jež si pohrává s přírodou, doslova jako kočka s myší, je cosi jako novodobá zbraň, sloužící k masové destrukci. Lapidárně řečeno má sloužit jako jeden obrovský jed, který ohrožuje vše živé na zemi.

Co přesně řekla, na to se podívejte v níže uvedeném videu:

V závěru a v souvislosti s projevy saudské princezny, nutno také připomenout, že výše uvedený projev, chcete-li rozhovor o závažných záležitostech, není prvním a určitě ani posledním projevem Basmahy Binty Saudové. Princezna je totiž aktivistkou a zasazování o reformy v Saúdské Arábii, také objíždí svět a účastní se konferencí, zabývajících se sociálními problémy.

Zdroj: New World Order Oppositions

Projevy saudské princezny o chemtrails
Počet hlasů: 1
Průměr: 5

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ