Přijde po Ukrajině Řecko? Američané, společně s německou podporou poslali do Řecka své „pučistické kuchaře“

Přijde po Ukrajině Řecko? Američané, společně s německou podporou poslali do Řecka své „pučistické kuchaře“Zdroj: www.ekonomika.idnes.cz
Přijde po Ukrajině Řecko? Američané, společně s německou podporou poslali do Řecka své „pučistické kuchaře“
Zdroj: www.ekonomika.idnes.cz

Na začátku roku 2014 padla do zajetí americké vlády, Ukrajina. Důvody, jež doprovázeli Spojené státy k k takovýmto krokům, byly dva. Ten první je, že se Spojeným státům nelíbil a stále nelíbí politické kroky, které činí ruský prezident, Vladimír Putin na obranu své země, proti jestřábům z nového světového řádu. Druhým, ale zamlčovaným důvodem je fakt, že Spojené státy velice intenzivně touží po novém vojenském konfliktu. Lépe řečeno chtějí na ruské hranice, přes Ukrajinu, dostat své vojáky, aby následně mohli vyvolat novou válku. Za vším stojí snaha, udržet upadající dolar a zakrýt i svůj vojenský a mocenský úpadek. Způsob kterým Američané, Ukrajinu doslova zajali a přinutili jí dělat činy, jež ubližovali a stále ubližují Ruské federaci je, nám všem, dobře známý. Pro ty, kteří nevědí: Způsob jimž Spojené státy zajímají ostatní země a jsou tím celosvětově známý, tkví v obyčejném puči. Právě díky puči, jež proběhl na Ukrajině se Američané dokázali postarat o to, aby se dostali na vrcholná místa a donutili dělat Ukrajinu „špraici,“ vůči Rusku (viz. Neustálé dohady o plynu a jeho zplacení, nebo podle ukrajinské, pučistické vlády, agresivní zábrání poloostrova Krym apod..).

Nyní, když je Ukrajina již plně pod vlivem Američanů a zemi vládne čokoládový prezident a oligarcha, Petro Porošenko, rozhodli se západní jestřábi udeřit znovu, tentokrát ale s výpomocí evropské ekonomické mašinérie, jménem Německo. Právě Německo společně s USA, tajně vaří nový puč. A na koho, že se takovýto osud chystá? Na zemi, která momentálně rozděluje celou Evropu a kdoví, zda-li ne celý svět. Na zemi jejíž dluh je astronomický a ocitá se někde mezi krachem a existencí. Pokud stále nevíte, tak je to Řecko a nutno dodat, že samotní organizátoři celého puče se již na „sesazovací akci,“ pečlivě připravili a stále připravují.

Podle informací, vůbec nejdéle sloužícího, zahraničního korespondenta v Rusku, Johna Helmera byla do Řecka vyslána už i puč-šéfová, náměstkyně ministra zahraničí pro evropské a eurasijské záležitosti, Victoria Nuland. Jak již před delší dobou zveřejnil i britský deník, The Guardian, tak tato dáma do Řecka, konkrétně do Atén, přiletěla již v březnu, letošního roku, tedy zrovna ve chvíli vršících se amerických obav z velké euro-dluhové krize, jež by mohla začít představovat geopolitickou hrozbu. A jakou že hrozbu máme na mysli?

Samozřejmě, že tato hrozba se opět odehrává mezi hlavními světovými mocnostmi, tedy mezi Spojenými státy a Ruskou federací, aneb jejich spor, Ukrajinou ani zdaleka nekončí. V čem je jádro pudla? Cestou k pochopení je uvědomění si, že Rusko, stejně tak jako chtělo pomoci zadlužené Ukrajině, chtělo a chce pomoci i Řecku. A to je právě to, čeho se Spojené státy, velice bojí. Bojí se toho, že by Řecko, opravdu mohlo odejít z eurozóny a dost možná i ze Severotlantické aliance a zamířit pod křídla Ruska. Díky této hrozbě, tomu že se k pomoci Řecka, odvážilo Rusko by NATO, jednak ztratilo obranu Jihovýchodního boku, tím pádem by byla ohrožená celá Evropa, neboť by to bylo zrovna v době „bouří“ na Blízkém východě. A za druhé, to co je pro Spojeně státy velice důležité, pokud by se Řecko skutečně spojilo s Ruskem, američtí jestřábi by už nemohli Řecku diktovat, tak jak to dělají nyní.

V současné chvíli je Rusko, připraveno, Řecku pomoci. A to v boji proti banksterum , jež sedí na Wall Street a v Bruselu a mnou si ruce jak Řecko co nejvíce rozkrást, rozprodat a zotročit.

Řecký ministerský předseda Alexis Tsipras ze socialistické strany Syriza uprostřed června řekl, že sdružení s Ruskem je možné. Těmito slovy tak narážel na to, jak řekl on sám, cituji: že

Řecko je připraveno vyplout do nových moří, aby nalezlo nové bezpečné přístavy.

Na toto prohlášení zareagoval mluvčí Kremlu, Dimitrij Peskov a místopředseda vlády, Arkadij Dvorkovič během Mezinárodního ekonomického fóra v St. Petěrburgu. A jsou společně za jedno. Bude-li Rusko požádáno, uváží poskytnutí půjčky Řecku.

Zdroj: New World Order Oppositions

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář