Prezidentský projev, aneb jeden velký terč kritiky

Prezident Miloš Zeman – prezidentský projev, aneb jeden velký terč kritiky
Prezident Miloš Zeman – prezidentský projev, aneb jeden velký terč kritiky
Zdroj: www.zpravy.idnes.cz-

To že někteří lidi nebudou spokojeni s prezidentským projevem, je už takřka jasné.I mně tam plno věcí chybělo a můj celkový názor na projev je spíše pesimistický. Myslím si, že oproti projevům, které v minulých letech pronášel Václav Klaus, byl tento projev docela krátký a podle mě a ostatních lidí, či politiků, kteří se k projevu vyjádřili, tam chyběl třeba aktuální a budoucí stav naší republiky.

Ale jak se říká: “Na všem hledej něco dobrého.” To co naopak oceňuji nejvíc (a nejsem sám), je vlídnost našeho prezidenta. Ano je to tak, prezident totiž většinu vlády v dnešní podobě chválil. Naproti tomu pan Klaus, spíše kritizoval a snažil se tehdejší vládu donutit k lepším výsledkům. Tím ale nechci říci, že kritika tehdejšího prezidenta je špatná, ba právě naopak, řekl bych, že v tu dobu byla kritika na místě, protože v době a zejména poslední rok, kdy byl pan prof. Klaus prezidentem, byla vláda, konkrétně vláda pana Nečase velmi špatná. Podle průzkumů ji nevěřilo 80% lidí.

Zdroj: Vlastní

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Komentářů: 2

Napsat komentář