Pokusy o politické rozvrácení Ruska, nebudou tolerovány – vzkazuje Putin

Pokusy o politické rozvrácení Ruska, nebudou tolerovány - vzkazuje Putin
Pokusy o politické rozvrácení Ruska, nebudou tolerovány – vzkazuje Putin
Zdroj: www.czechfreepress.cz

Vyhrocená politická situace mezi Spojenými státy a ruskou federací, kde jde především o mocenský vliv, i nadále nepolevuje na své intenzitě! Spojené státy se i nyní snaží, díky nesmírnému tlaku, zbavit ruskou politiku svých příznivců a znejistit jí, destabilizovat ji. Krom toho, co už tady bylo „milionkrát“ psáno a vysvětlováno, se USA snaží pomocí svého „zajatce“ – Ukrajiny a několika desítek svých spojenců jako jsou státy EU a členské státy Severoatlantické aliance, NATO, vyvolat v Rusku agresi, například hospodářskými sankcemi. To všechno proto, aby následně mohli z Ruska učinit světového agresora.

Všechny tyto scénáře, včetně vládních převratů, které si Spojené státy, pomocí najmutých nevládních agentur, připravují na Rusko, jsou ale, jak samotnou ruskou vládou, tak i prezidentem Putinem, neustále sledovány. Ruský prezident, Putin se dokonce setkal s pracovníky ruské tajné služby FSB, kde je na patřičné scénáře Západu, upozornil a důrazně řekl, že takovéto akce nebudou ze strany Ruska tolerovány. Odpovědí na provokativní kroky Západu, by se pak měla stát síla.

Ke zmíněné síle se Putin vyjádřil konkrétně takto, cituji:

Je naprosto jasné, že nikdo naší zemi nebude nahánět strach nebo jí utlačovat. V případě ohrožení naší bezpečnosti zvenčí nebo zevnitř, máme vždy adekvátní odpověď. Situace se snad opět změní k lepšímu. Ne ale tím, že se podvolíme a ohneme, ale jen tehdy, pokud budeme silnější.

Putin na setkání zaměstnanců, zpravodajských důstojníků, tajné ruské služby FSB, také konkrétně řekl, jaké akce se vůči Rusku chystají. Mimo jiné jde o takřka podobná slova, jako byla napsána výše, cituji Putinova slova:

Pokusy západních tajných služeb, které používají nevládní organizace a politická sdružení pro své cíle, neustaly. Jde především o to, zdiskreditovat ruskou vládu a destabilizovat vnitřní politickou situaci. Takové akce jsou už naplánované a mají se uskutečnit v průběhu volební kampaně v roce 2016 a 2018.

A co těmi všemi pokusy, Vladimír Putin vlastně myslel? To, co se odehrálo například ve východní Evropě – viz. na Ukrajině, nebo ve střední Asii, kde byly zorganizovány „barevné revoluce,“ jinak řečeno vládní převraty. Právě na ony zmíněné „barevné revoluce“ se Putin snažil svým proslovem mířit. A toho stejného osudu se Putin bojí i v případě Ruska. Proto chce všechny možné scénáře, jež jsou ze strany USA pro Rusko, hrozbou, sledovat a v případě většího nebezpečí na ně reagovat adekvátní silou.

Zdroj: Czech Free Press

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář