Podivné zmizení letounu MH370 i Amerických nukleárních hlavic. Snaží se někdo spáchat teroristický útok?

Malaysia airlines - let MH370
Malaysia airlines – let MH370
Zdroj: www.rutorch.com

Zmizení letounu, společnosti Malaysia Airlines s číslem MH370, vyvolalo po celém světě, celou řadu otázek. Tou největší je bezesporu, místo zmizení letadla. Nikdo totiž přesně neví, kam letadlo spadlo, popřípadě, kam s ním únosci přistáli. Další otázkou, která pluje na hladině je 11. září 2001 (další možný teroristický útok). Položme si ale otázky, „Jak mohou teroristé letadlo unést?“, nebo „Jakým způsobem mohou letadlo využít?“

Únos jako v katastrofickém filmu

Možností, jak unést letadlo je celá řada, nejvíce je nám asi známa metoda, kterou vidíme běžně v nějakém katastrofickém filmu. Teroristé vletí do kokpitu a buď to piloty zastřelí, nebo je donutí změnit směr letu atd… V tomto případě ale, nejspíš jde o profíky, kteří moc dobře věděli, co dělají.

Podle dostupných informací, se totiž letoun vytratil ze všech radarů. S tímto tvrzením tak úplně nesouhlasím, protože uprostřed Indického oceánu leží ostrov Diego Garcia, tento ostrov, moc lidí nezná. Proč ale o něm mluvím? Protože se na něm vyskytují obrovské radary, které jsou napojeny na ústředí americké obrany. Mají za úkol sledovat balistické rakety na území Středního východu, Indie, Číny a Pákistánu, proto by bylo divné, kdyby tyto radary nebyli schopné zaměřit letadlo.

Letadlo na dálkové ovládání

Další možností, jak unést letadlo je hackount jeho centrální počítač. Abych to vysvětlil. Letadla, jak při teroristickém útoku v září 2001, tak i dnes disponují, systémem Fly-by-Wire. Tento systém umožňuje pilotovy skrze několik počítačů a jeden centrální počítač, zvážit a zorganizovat požadované manévry. Bohužel, ani tento systém není nedobytný. Vůbec bych se nedivil, kdyby se do tohoto systému nabourala třeba NSA, nebo nějaký dobře vyškolený hacker. Když vezmeme v úvahu, jakými způsoby se dokáže NSA nabourat do cizího počítače a není k tomu zapotřebí, ani připojení k internetu (viz. třeba přes ledničku). Vůbec bych se tomu nedivil. Už v minulosti sám výrobce letadel, v tomto případě Boeing, přiznal, že s tímto systémem jsou bezpečnostní problémy.

Zmizelé letadlo a „přemístěné“ nukleární hlavice v USA

To, o čem bych se rozhodně měl zmínit, jsou nukleární hlavice, které zmizeli ještě před tím, než se letadlo ztratilo. Tyto hlavice, nikdo nenašel a Amerika všem tvrdila, že hlavice byly prý jen „přemístěny“. Není to trochu divné? Neplánuje nikdo z vrcholových státníků USA, nebo FBI, či SAI, teroristický útok, jako tomu bylo v roce 2001? Pokud by tyto hlavice někde explodovali, například v Izraeli. Mohli by vyvolat válku globálních rozměrů. Krom Izraele, ale tato bomba může explodovat spíše na území Ruské federace. A to z jednoho prostého důvodu. Podle dostupných informací, nedávno telefonoval Barack Obama Vladimíru Putinovy a prudce se do svého Ruského protějška navážel (vydíral). Celý ten důvod tkví v tom, že Putin je silnější osobnost a Amerika, zejména Obama, ztrácí moc. Tyto informace jsem už na Bloumateli publikoval. Obama a celá Amerika se prostě bude snažit Rusko a Putina zničit. Putin si ovšem toto jednání nenechal líbit a sdělil Obamovi informace, které následující den publikoval i v ruském tisku. Řekl, že i přes to, kdyby bylo zničeno velení ruské obrany, tak by se automaticky aktivoval systém Perimetr (systém, který odpálí jaderné rakety). Tento systém okomentovala i ruská televize v hlavním zpravodajství a uvedla, že pokud by tyto rakety explodovali, USA by se změnili v popel. Tato reportáž přirozeně vyvolala v politicích USA povstání. Vraťme se ale k tématu!

Shrnutí a spekulace

Když celý tento článek shrnu a budu věřit tomu, že někdo letadlo opravdu unesl a ten samí pachatel také ukradl nukleární hlavice, tak mne napadá ještě jedna otázka? Co s lidma, kteří jsou na palubě letounu? Teroristé například mohli cestující uspat a pak s nimi přistát na letišti na ostrově Diego Garcia. Cestující by tam vystoupili a nejspíš by byly i zabiti, aby nemohly nic říct. Teroristé by pak vytrhali sedadla uvnitř letadla a místo nich připevnili bombu. Celý letoun by pak přejmenovali podle názvu jiných, existujících aerolinek, napojili na svůj počítač a vypnuli všechna zařízení udávající polohu letounu. Tím pádem by se letadlo dalo ovládat skrze počítač, radary by nic neviděli a teroristé by letoun mohli zapíchnout, jak už jsem zmiňoval třeba do Ruska, či Izraele. Dokonalý plán, jak zamaskovat stopy a trestný čin, pak hodit třeba na USA, či Rusko. Pokud by se teroristé takového plánu drželi nejspíš, by jim plán vyšel.

Zdroj: Protiproud

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář