Paříž: Bezpečností operace na předměstí Saint-Denis, ukončena

Paříž: Bezpečností operace na předměstí Saint-Denis, ukončenaZdroj: www.cz.sputniknews.com
Paříž: Bezpečností operace na předměstí Saint-Denis, ukončena
Zdroj: www.cz.sputniknews.com

Antiteroristiká, policejní operace, která se konala v centru Francie, přesněji na pařížském předměstí, Saint-Denis, dle informací francouzské televizní stanice, BFMTV, byla ukončena. Během této operace tamější policejní složky zatkli celkem sedm podezželích osob z terorismu adalší tři teroristy, francouzská policie zastřelila. A zranění včetně jednoho úmrtí se objevila i na straně policistů!

Upřísníme-li si to, pak bylo během této akce zraněno celkem pět policistů, přičemž jeden služební pes bohužel uhynul.

O ukončené antiteroristické akci, informovala francouzskou televizní stanici, BFMTV, francouzská policie, která krom uvedených informací, také uvedla, že v součné době na již uvedeném francouzském náměstí, provádí poslední opatření zaměřená na zajištění bezpečnostní čtvrti.

Celý závěrečný, bezpečnostní proces byl započat dnes (ve středu) ráno, kdy francouzský policejní zásahový oddíl zahájil operaci na severním pařížském předměstí Saint-Denis, kde se údajně v jednom z domů, potažmo bytů skrývala skupinka pravděpodobných teroristů. Ty se podle aktálních zpráv také podíleli na posledních teroristických útocích, které se odehráli z pátka 13. na sobotu 14, a při nichž v centru francouzské metropole zahynulo více jak 130 lidí, přičemž dalších 350 jich bylo zraněno, z toho 99 těžce. Závěrem nutno připomenout, že hlavním cílem policie, bylo krom zadržení pravděpodbných teroristů, zadržení Abdelhamida Abaaouda, který je podezřelý z organizace těchto útoků.

Zdroj: Sputniknews

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář