Německý deník: „Ukrajinský Majdan pod dozorem Angely Merkelové?“

Deutshce Wirtschafts NachrichtenNěmecký deník: „Ukrajinský Majdan pod dozorem Angely Merkelové?“Zdroj: www.wallstreet-online.de
Deutshce Wirtschafts Nachrichten
Německý deník: „Ukrajinský Majdan pod dozorem Angely Merkelové?“
Zdroj: www.wallstreet-online.de

Do posavaď to vypadalo, že za hlavního organizátora Majdanu, jež se konal v ukrajinském hlavním městě, Kyjevě budeme moci označit vládu Spojených států. V posledních několika hodinách, či spíše dnech se ale objevují zcela odlišná fakta. Podle německého deníku, Deutshce Wirtschafts Nachrichten (DWN), totiž za celým ukrajinským Majdanem, nestojí ona už milionkrát zmiňovaná Americká vláda, ale vláda německá, společně s asi nejvýraznější ženou v Evropě, německou kancléřkou, Angelou Merkelovou. Právě ona by podle německého deníku DWN, mohla mít na starost, svržení celé ukrajinské vlády, včetně tamějšího, dnes již bývalého prezidenta, Janukoviče. Ptáte se jak je to možné?

Celá ta věc je v podání německého deníku DWN, velice jednoduchá.

Vypadá to, že nástrojem pro zmanipulování ukrajinského lidu a následného poštvání, proti bývalé ukrajinské vládě se v Německu stala nadace, Adenauera, která na Ukrajině, letošním rokem působí již 21 let. Funkčnost celé této nadace, která je dle tvrzení deníku DWN, velice blízká straně Angely Merkelové, (Křesťanské a demokratické unii), zajišťuje federální rozpočet o jehož finančních přídělech rozhoduje německý parlament.

Krom toho deník DWN také tvrdí, že jen v minulém roce, roce 2014 bylo na tento fond, vyčleněno více jak 130 milionů eur z čehož 70 milionů šlo na mezinárodní partnerství a programy na Ukrajině, kterých bylo za posledních pár let, díky německé nadaci, zorganizováno více jak 500.

Poznámka autora: Informace o projektech, organizovaných na Ukrajině, díky zmíněné, německé nadaci, nám ale nic moc neřeknou, prakticky se v tomto případě můžeme jen domnívat, zda-li v projektech organizovaných Německem, nebyla nějaká „kulišárna“. Co je ale daleko zajímavější a už z toho lze dělat nějaké závěry je politická minulost, nadace Adenauera, kterou deník DWN uvádí.

Dle informací totiž, nadace Adenauera stojí za vytvořením strany Vitalije Klička (Úder) a údajně také sponzorovala strany, které obhajovaly podepsání asociační dohody s EU, včetně organizace současného premiéra Arsenije Jaceňuka a hnutí Svoboda.

Na závěr německý deník, Deutshce Wirtschafts Nachrichten, uzavírá celý článek těmito slovy, cituji:

Svržení Janukovyče a jmenování Vitalije Klička do vysoké funkce bylo zřejmě plánem pro Ukrajinu.

Zdroj: Nová republika

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář