Německá vláda se zbláznila, začala podporovat pohlavní styk mezi Evropany a uprchlíky

0
738
Print Friendly, PDF & Email
Německá vláda se zbláznila, začala podporovat pohlavní styk mezi Evropany a uprchlíky
Německá vláda se zbláznila, začala podporovat pohlavní styk mezi Evropany a uprchlíky
Zdroj: www.ac24.cz

Nad budoucností evropského lidu byl v Německu vysloven, pravděpodobně poslední soud. Evropané pravděpodobně nepřežijí století. Současná německá vláda v čele se svou kancléřkou Angelou Merkelovou, totiž začala podporovat pohlavní styk mezi Evropanem a uprchlíkem.

Celá tato podpora pohlavního styku mezi uprchlíkem a Evropanem je postavená na internetových stránkách s názvem „ Zanzi,“ což jinými slovy znamená „Mé tělo slovem i obrazem“ . Stránky byly založeny německou vládou, přesněji řečeno německým ministerstvem zdravotnictví a na jejich vývoji se údajně podílela také belgická vláda, financována „odborným centrem pro sexuální zdraví“ s názvem Sensoa.

Fakt, že tyto stránky podporují sex mezi uprchlíky a Evropany je vidět už při prvním vstupu na stránky, kdy se vám v úvodu webu načte video, jež výslovně uvádí, že cílem stránek je poskytnou rady v oblasti sexu a sexuality imigrantům, kteří v Evropě, potažmo v Německu, žijí jen krátce. Co už ale tak zřejmé, při prvním vstupu na web, není je skutečnost, že tyto stránky, krom klasického heterosexuálního vztahu, podporují vztahy také homosexuální, či bisexuální, nebo dokonce „transgenderizmus.“

Zaměříme-li se na strukturu stránky, tak můžeme říci, že je rozdělena do šesti hlavních témat a přeložena v několika jazykových mutacích jako je například: Arabština, Perština, Turečtina či v dalších devíti evropských jazycích. Mezi tématy na stránce, které jsou mimochodem doplněny podrobnými, ilustrovanými obrázky se nachází třeba „rubrika“ s názvem „vztahy a pocity.“

Zde je uprchlíkům podrobně vysvětlováno, co to vlastně znamená „domácí násilí“ a proč je pro nás v Evropě tak nepřijatelné. V souvislosti s násilím na ženách je třeba uvést, že v muslimský zemích je toto chování vůči ženskému pohlaví, považováno za fenomén.

Dalším tématem, které se tyto stránky pokouší vysvětlit a obsahem je velice podobné jako v rubrice „vztahy a pocity“ je téma „zákon a právo,“ kde je uprchlíkům vysvětlováno, že by se neměli zapojovat do sexuálního násilí na ženách.

K tomuto vysvětlení si ale dovolím doplnit poznámku. A to sice, že je to pojaté z jakéhosi divného úhlu, jako kdyby někdo nevěděl, nebo by spíše potřeboval vědět, co to vlastně, ono uvedené sexuální násilí, vlastně je. No přesvědčte se sami, text odcituji:

 

Sexuální násilí je, pokud vás někdo ohrožuje a použije násilí nebo zneužívá vaši bezbrannou pozici, aby měl s vámi sex. Je to zločin. Některé formy sexuálního násilí jsou sexuální nátlak, pohlavní zneužití a znásilnění. Lidé, kteří se dopustí sexuálního násilí, za to mohou být přísně potrestáni.

Jednou z forem sexuálního násilí, je i slovní napadení. Příklady: někdo má neslušné poznámky o vás ve vaší přítomnosti, dotkne vás, obtěžuje vás telefonicky nebo e-mailem nebo SMS, vám ukáže pornografické obrázky nebo videosekvence proti vaší vůli.

Mimochodem: ovlivněny jsou zejména ženy a dívky, ale týká se to i mužů a chlapců.

Zdroj: AC24

Německá vláda se zbláznila, začala podporovat pohlavní styk mezi Evropany a uprchlíky
Počet hlasů: 1
Průměr: 1

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ