Naprosté šílenství: V Americe bude i přes nepůsobící vakcíny, proti chřipce, povinné očkování pro batolata

0
43
Print Friendly, PDF & Email
Naprosté šílenství: V Americe bude i přes nepůsobící vakcíny, proti chřipce, povinné očkování pro batolata
Naprosté šílenství: V Americe bude i přes nepůsobící vakcíny, proti chřipce, povinné očkování pro batolata
Zdroj: www.svobodnenoviny.eu

Je to až neuvěřitelné s jakým vším nařízením, Američané přijdou. Tentokrát si vymysleli „špek“ na děti, batolata ve věku od 6 do 59 měsíců, svého života. Pokud totiž tyto děti nebudou očkovány proti chřipce, tak mohou být v tomto časovém intervalu, zcela vyloučeni ze školky, různých kurzů či dokonce bude těmto dětem zakázán pohyb mezi svými vrstevníky.

Ce je ale úplně nejhorší je fakt, že tyto vakcíny, které údajně mají „chránit“ před chřipkou, podle amerického centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), takřka vůbec nepůsobí a ještě k tomu jsou povinné.

Poznámka redaktora: Amerika pak může něco říkat o lidských právech, svobodě atd…

Tedy povinné do té doby, dokud si neseženete „milost“ od této zbytečné vakcíny. „Milost“ v tomto případě představuje lékařská, nebo náboženská výjimka pro děti. Jedině takto se lze očkování vyhnout.

A kdo že s tímto očkovacím plánem přišel? Bývalý starosta New Yorku, který tyto plány připravoval už v roce 2013, tři týdny před završením své politické funkce a který byl za tento plán tvrdě kritizován, Michael Bloomberg.

Jak už bylo popsáno výše, tak proti tomuto kroku, protestovalo velké množství lidí, včetně zástupců z Autism Action Network (AAN) za které uvedl jednoznačný názor, v prosinci, sám ředitel ANN, John Gilmore.

Konkrétně řekl, cituji:

Bloombergova administrativa silně přehání výhody očkování proti chřipce, a myslíme si, že se divoce podceňují rizika s tím spojená.

Lidi se domnívali, že tento flagrantní útok na osobní svobodu bude s výměnou lidí, jež stojí v čele New Yorku, postupně ustupovat až bude zapomenut. To se nestalo a nyní to vypadá, že nový „předák“ New Yorku, starosta Bill De Blasio, tento krok na zavedení povinného očkování proti chřipce, podpoří. A to i přes skutečnost, že řada místních rodičů, tomuto rozhodnutí vyhovět nehodlá.

Konkrétní důvody proč lidi nechtějí toto očkování uvedl mluvčí pro server 7online, který řekl, cituji:

Rizika očkování proti chřipce jsou docela vysoké a jejich výhody nepatrné.

Naprostá bezpečnost a účinnost vakcín

Ani jedno ani druhé není druhé, není pravda, vysvětlení najdete v tiskové zprávě , kterou vydala přímo CDC a kde se mimo jiné píše i toto, cituji:

Zhruba polovina analyzovaných H3N2 virů jsou drift varianty: viry s antigenní nebo genetickou změnou, které se odlišují od typů pro sezónní vakcíny. To znamená, že schopnost těchto vakcín ochránit se proti těmto virům může být snížena.

A jen tak pro zajímavost víte, že účinnost této vakcíny je nanejvýš 1,5%? Realita je ve skutečnosti šílená, téměř každý člověk, který si nechá tuto vakcínu aplikovat není před touto chřipkou (H3N2), proti níž byla vakcína vyrobena, VŮBEC CHRÁNĚN. Dokonce se objevili i případy, kdy si lidé nechali tuto vakcínu aplikovat a chřipku H3N2, dostali mnohonásobně dříve, než jejich zdravý vrstevníci.

Další zajímavostí a velkým varováním, před touto vakcínou je zvýšené množství rtuti ve vakcínách proti chřipce. Studie se konkrétně zaměřila na vakcínu GlaxoSmithKline (GSK) a odhalila téměř 25 000krát vyšší hodnotu rtuti než je maximální úroveň znečištění vody. Tuto hranici znečištění, určuje Agentura ochrany životního prostředí EPA.

Zdroj: Svobodné noviny

Naprosté šílenství: V Americe bude i přes nepůsobící vakcíny, proti chřipce, povinné očkování pro batolata
Prosím ohodnoťte tento článek

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

ZANECHAT ODPOVĚĎ