Na Ukrajině „probublává“ fašismus a nacismus – se Západem to ani nehne

Na Ukrajině „probublává“ fašismus a nacismus – se Západem to ani nehneZdroj: www.nwoo.org
Na Ukrajině „probublává“ fašismus a nacismus – se Západem to ani nehne
Zdroj: www.nwoo.org

Vojenské helmy se symbolem SS, nebo zvednuté ruce v nacistickém pozdravu, tož takto vypadá dnešní situace na Ukrajině, na kterou ve své reportáži upozornila německá televizní stanice ZDF, jež zveřejnila záběry z ulice na nichž byly zobrazeni ukrajinští vojáci v již zmíněných helmách. Co tohle znamená?

Z Ukrajiny se doslova rychlostí blesku v samotném zmatku, který zde panuje, začíná stávat nacionalistická a fašistická země, kde zejména nacionalisté jsou německými médii považováni za „bojovníky svobody“. A co na to všechno náš „milovaný,“ západní, velký bratr? Nic, žádné reakce, místo toho by se dalo naopak říci, že Západ po rozvrácení celé Ukrajiny, svým pučem, se snaží samotnou Ukrajinu zavést ještě do větších malérů a nynější ukrajinskou situaci podporuje. Nemůže býti tajností, že někteří američtí politici se mohou „utlouci“ po tom, aby si vzali pod ochranu alespoň nějaké fašistické složky na Ukrajině, pod svou kontrolu. S těmito informacemi přišel konkrétně, Christian Lenhart jež vše publikoval v rakouském zpravodajském deníku, Contra Magazine.

Podle Lenharta se ukrajinských fašistických sil, ale nechtějí zmocnit jen západní politici, nýbrž i západní média. Autor také uvádí, že tyto operace jsou nejvíce typické pro tzv. „Zelené politiky“ nebo Nadaci Heinricha Bölla.

Christian Lenhart také zdůrazňuje, že již nyní se na světle vyskytují důkazy, které jednoznačně potvrzují, extrémní nacionalistické sklony Ukrajiny. V souvislosti s důkazy odkazuje také na nemalý počet dokumentů, jež byly publikovány na internetu, včetně fotografií, videí či dokonce několika příběhů očitých svědků.

Co se týká rostoucích fašistických a pravicových sklonů na Ukrajině, tak o těchto tématech se jednotlivě mluví. První zmínka padla již v roce 2006 v úryvku z jednoho dokumentu, amerického velvyslanectví v Moskvě, kde je právě zmiňován, onen fašismus na Ukrajině, konkrétně fašistické a anti-ruské nálady.

Další kdo se zmínil, byl tehdejší a současný, ruský ministr zahraničí, Sergej Lavrov, kterého už v roce 2008, zachvátili obavy v souvislosti s rostoucími pravicovými sklony na Ukrajině.

Poslední informací o ukrajinských nacionalistech je zpráva ze švýcarského tisku, konkrétně z novin Schweizer Sonntagszeitung v nichž se píše, že neonacisté ze Švýcarska jsou v těsném kontaktu s ukrajinským praporem „Azov.“ A podle dosavadních informací mají nacionalisté na Ukrajině dostávat jak finanční, tak ale i materiální podporu od Švýcarů, švýcarských neonacistů.

Zdroj: New World Order Oppositions

Na Ukrajině „probublává“ fašismus a nacismus – se Západem to ani nehne
Počet hlasů: 1
Průměr: 1

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář