Muslimové zaplavují Evropu. 90 % uprchlíků tvoří hlavně muži. Je toto práce Rothschildů?

Muslimové zaplavují Evropu. 90 % uprchlíků tvoří hlavně muži. Je toto práce Rothschildů?Zdroj: www.etfdailynews.com
Muslimové zaplavují Evropu. 90 % uprchlíků tvoří hlavně muži. Je toto práce Rothschildů?
Zdroj: www.etfdailynews.com

Muslimští uprchlíci, kteří v současné době velice razantně zaplavují Evropu a činí eknonomické problémy například ve Velké Británii, kde jich bylo, oproti vystěhovalým občanům zaznamenáno o 330 000 více jsou ze skoro 90 % tvořeny, hlavně mužským pohlavím. A problémy, hlavně tedy ty bezpečnostní v souvislosti s uprchlíky, byly zaznamenány také v Německu, konkrétně v německé čtvrti, Duisburgu, kde žije více jak 60 tisíc muslimů a tamější policie se zde bojí jakkoliv zakročit, či jen zastavit, vlastním vozem, aby zde nedošlo k nějakým šarvátkam. Také upozorňuje, že kontrola nad touto čtvrtí je už zcela ztracena a místům zde vládne právo šaría.

Nyní tedy přichází na řadu otázky: Je toto stěhování národu záměrné? A kdo to vlastně všechno platí?

Na tyto otázky se dnes pokusíme najít odpovědi.

Máme-li se v první řadě zaměřit na otázku, zda-li je stěhování národů, organizováno za nějakým cílem, pak by bylo dobré si říci, že nad touto otázkou se zamýšleli již odborníci z deníku RusNekst. A došli celkem k jednoznačné odpovědi. Záměry tohoto „globálního stěhování“ musíme hledat, tam odkud tečou finance. A odkud ty finance vlastně tečou? Kdo uprchlíkům platí převozy do Evropy, které stojí řádově 3 až 5 000 euro, do jednotlivých států pak 7 až 11 000 euro? Jedno je jasné, státy, či lépe řečeno vlády jednotlivých států to asi nebudou, když se ve skoro všech zemích, odkud ti lidé utíkají, tak válčí. Sponzorem tohoto mega-projektu tedy musí být někdo jiný.

Muslimové zaplavují Evropu. 90 % uprchlíků tvoří hlavně muži. Je toto práce Rothschildů?Zdroj: www.zvedavec.org
Muslimové zaplavují Evropu. 90 % uprchlíků tvoří hlavně muži. Je toto práce Rothschildů?
Zdroj: www.zvedavec.org

Ne samotní uprchlíci si to opravdu nezaplatí vždyť, ta částka za převoz je vyšší jak 80 000 českých korun. Musíme jít tedy do tisku. Podle informací, které publikoval na svém serveru, srbský deník „Kurýr,“ byly financovány a stále ještě takto jsou financovány, všechny exporty uprchlíků, soukromými organizacemi, pro lidská práva, jejichž majitelem je v drtivé většina, rodina Rothschildů.

V současné chvíli jsem tedy trošičku předběhli, dostali jsem k otázce „kdo to všechno platí,“ ale jaksi jsme přeskočili záměry tohoto masového stěhování. Pojďme si je tedy uvést. Nejdříve ale, Vám povím něco o samotných Rothschildech, pokud byste náhodou nevěděli o koho jde.

Rodina Rothschildů, společně s Rockefellery a dalšími asi 9 rodinami, jedni z nejbohatších, dneska už nejbohatší lidé na planetě. Možná si teď v hlavě říkáte, že je to blbost, „vždyť nejbohatší člověk je přeci ten od Windows, Bill Gates,“ ale můžu Vás ujistit, že až si tuto skládačku poskládáte dohromady, tak už vám to jako blbost nepřijde.

Tito lidé totiž nevlastní jen obyčejné podniky, či nějaké malé banky, někde v Americe. Jsou to rodiny, jejichž historie se začala psát již v 17. století a byli například u zrození vůbec první světové banky, Bank of England (Centrální banky Británie), či u zrození Federálního rezervního systému v Americe (Fed – centrální banka Spojených států). Jsou to tudíž rodiny, které tyto banky vlastní. Důkazem pro toto tvrzení může být třeba Wikipedie, kde se výslovně píše (v případě Britské banky), že ještě před jejím znárodněním byla tato banka v rukou soukromích akcionřů.

Mám na Vás otázku: Myslíte si, že tito lidé, kteří mají v rukou celou, jak historickou, tak I současnou měnu (euro, včetně dolaru), by se jen tak dobrovolně vzdali své banky?

Ani omylem. To co se píše na Wikipedii, “že banka v roce XY (nepamatuji si) byla znárodněna” je jen pouhá oblbovačka. Bankéři chtějí, abychom si mysleli, že řídíme jejich banky. Z toho důvodu se všude, píše že Bank of England, původně soukromá banka byla “znárodněna.” Stejně je tomu I v případě Fedu (centrální banky USA), taky zde u tohoto názvu “Federální rezervní systém,” bankéři chtějí, abychom byli opyti rohlíkem.

A důkaz, že se svého bohatství nevzdali a nechtějí vzdát?

Asi nejvíce do očí bijící případ se stal v roce 1963, kdy byl v Dallasu zastřelen 35. prezident Spojených států, John Fitzgerald Kennedy. Půl roku před svou smrtí podepsal prezidentské nařízení, číslo 11 110. Cílem tohoto nařízení bylo umožnit, americkému ministerstvu financí, tisknout peníze. Jaké toto nařízení mělo důsledky jsme se mohli někteří z televize,jiní z rádia, doslechnout o půl roku později. Nutno podotknout, že John Fitzgerald Kennedy se o bankéřích, jež okrádají a decimují celé národy pro prospěch hrstky, zmiňoval i ve svých projevech.

Takže toto by bylo o Rothschildech a Rockefellerech

Nyní tedy nastává čas, abychom si zodpověděli otázku o záměrech, samotného “gobálního stěhování” do Evropy, kterého jsem nyní svědky. Znovu musím oznámit, že touto otázkou se zabýval již ruských politolog, Milenko Nedělkovski. Dle jeho slov je například velice divné, že 90% přistěhovalců, kteří přijíždí do Makedonie a Srbska, tvoří muži.

Samotný politolog uvádí, že přítomnost velkého počtu mladých mužů v populaci přistěhovalců vyvolává velice nápadné podezření, že se mezi nimi mohou ukrývat stoupenci Islámského státu.

Naproti tomu odborníci z deníku RusNekst se ničeho nebojí a tvrdí, že rodiny Rockefellerů a Rothschildů mohou mít jak strategické, tak i krátkodobé cíle. Ty hlavní cíle jsou dva:

1, Pokračování v globalistické politice, která zničí tradiční kultury.

V takovém případě jde o plán, kdy přistěhovalci vyvolají krizi podoby evropských národů, konkrétně jejich tradičních evropských kultur a hodnot. Díky této “rasové míchanici,” multikulturismu, tak dochází k likvidaci místní kultury, kam uprchlící přišli a přicházejí.

2, Úplná kontrola Rothschildů nad EU státy Evropské unie

Vysvětlení tohoto cíle je jednoduché. Rodiny, které mají pod palcem Spojené státy a velkou část Británie, včetně zemí jež používají Euro (nesmíme zapomenout, že euro je soukromá měna), chtějí prostě ještě větší kontrolu nad světem. Tím, dalším volným koutkem, který ještě není plně, pod jejich vládou je EU.

Pokud jde o to, jak se k moci dostanou, tak v tomto případě platí dokonale platí pořekladlo: “Tak dlouho se chodí se dřbánem pro vodu, až se ucho utrhne.” Je to jednuché Rothschildové a Rockefellrové sem do Evropy budou dále posílat uprhlíky. To všechno potrvá do doby, než se lidé sedící v Bruselu, potenciálně hájící zájmy své země, úplně nezblázní a nerozhodnou se odejít.

Pokud se takto stane, tak už nic nebrání rodinám, jako jsou mnohokrát zmínění, Rothschildové a Rockefellerové v tom, aby si do Bruselu dosadili výhradně své lidi.

V tom okamžiku budou mít kontrolu úplně nad vším, protože evropskou měnu už mají a vládu, která již nyní, jednotlivým státům nařizuje, co má kdo dělat – budou mít taky. Státy, potažmo osoby, které pak nebudou poslouchat nařízení EU, budou buď zničeny vojensky (jednoduše bude zorganizován na danou osobu atenát) a nebo přistěhovalci (do dané země se bude valit tolik uprchlíků, dokud stát nezačne poslouchat).

No dámy a pánové, zdá se, že jediným, možným únikem, je výstup z EU.

Zdroj: Zvědavec

Muslimové zaplavují Evropu. 90 % uprchlíků tvoří hlavně muži. Je toto práce Rothschildů?
Počet hlasů: 1
Průměr: 5

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář