Ministr financí, Babiš je mocnější než český prezident. Mafra pod kontrolou USA. A americký velvyslanec Schapira dělá z Čechů naprosté debily a trolly

Andrej-Babiš1
Ministr financí, Babiš je mocnější než český prezident. Mafra pod kontrolou USA. A americký velvyslanec Schapira dělá z Čechů naprosté debily a trolly
Zdroj: www.mediaguru.cz

Slovní přestřelka, nebo lépe řečeno spor mezi českým prezidentem, Milošem Zemanem a americkým velvyslancem, sídlícím v České republice, Andrewem Schapirem má své pokračování! Tak jak o tom informovala snad všechna česká, ale i některá zahraničí média, tak v současné chvíli je český prezident, hrubě kritizován kvůli cestě, kterou podnikne 9.května, letošního roku do Ruska. Tam by se měl zúčastnit již 70. výročí, konaného ku příležitosti, konce druhé světové války a vzpomínkové akce, jež bude věnována, všem zesnulým vojákům z patřičné války.

Česká hlava státu je v současné chvíli kritizována, takřka ze všech stran: Od amerického velvyslance, jež vypadá jako by neuměl do pěti napočítat (jeho politické tahy jsou ve skutečnosti ale dobře promyšlené), přes mediální kavárnu (ČT, Mafru apod…), včetně českých politiků, jež jsou spolu s médii – americkou propagandou, tak zmanipulováni, že si netroufnou říci cokoli jiného, nebo uhnout jiným směrem, než tím prozápadním. Je to z toho důvodu, protože tuší, že by ze strany USA schytali při nejmenším po tlamě. Nebo by to bylo proti Česko-americké dohodě, kterou čeští politici a média (jedná se zejména o jednu osobu a firmu) s USA uzavřeli.

O kom bude řeč?

Jak už bylo naznačeno v samotném úvodu, budeme se nyní bavit a zabývat americkým velvyslancem, Andrewem Schapirem, konkrétně jeho moderovaným chatem na Facebooku, kde se ho lidé mohli ptát na různé věci. Nebude to ale ani zdaleka všechno, krom toho si povíme také něco o panu Babišovy a o jeho největší vydavatelské společnosti v ČR, o společnosti Mafra. Rovněž se zmíníme i o názoru, který si „chová“ Schapir v otázce: „ Na základě jakých důkazů, Spojené státy činí z Ruska globálního agresora?“

Nejdříve něco pro začátek: Americký velvyslanec dělá z Čechu debily. Babiš si ho pozval do Mafry

O tom, že se americký velvyslanec, Andrew Schapiro na Facebooku, podrobil, moderovanému chatu, kde mu lidé mohli pokládat různé dotazy už padla řeč. A věty se tu zobrazovali skutečně velice zajímavé, jednalo se hlavně o odpovědi pana Schapira, který i přes to, že musí býti dosti slušně vzdělaný, odpovídal takovým způsobem, že z nás z Čechu dělal naprosté, neinformované a debilní trotli. Odcituji teď konkrétně jeho odpověď na první otázku, jež se týkala nezávislosti společnosti Mafra, cituji:

Velvyslanec Schapiro:

Svobodný tisk je jedním ze základních pilířů silné demokracie. Velmi mě bavila návštěva ve vydavatelstvích Economie a MAFRA. Novináři, kteří tam pracují, na mě udělali velký dojem. Vím, že někteří lidé mají různé otázky ohledně vlastnictví těchto médií a samozřejmě je důležité být ve střehu, pokud jde o nezávislost médií, ale můj osobní dojem byl takový, že tamní novináři dělají vše proto, aby zůstali nezávislími a vyhnuli se autocenzuře.

Hned první věta a jeden veliký blud „do očí,“ všech českých občanů! Pan Schapira si zde nejspíše hraje na to, jak je jeho země strašně „demokratická“ a jak se v USA, vše odvíjí od názoru lidí, kteří jsou informováni, ze zcela „pravdivých a necenzurovaných“ médií. Toho samého chce dosáhnout i u nás! A jaké jsou důkazy? Důkazem nám bude třeba odpověď na několik otázek tipu: „Co vlastně Schapiro v Mafře dělal?, „Přišel se tam opravdu jen podívat?“ a „Proč si ministr financí, Babiš zve tohoto amerického poslíčka do svého „vydavatelského kutlochu,“ přičemž o den později vychází zpráva s tím, že se Babiš (i přes to, že to nikdy neudělal), tvrdě opřel do Zemana, kvůli jeho cestě na oslavy, Dne vítězství do Moskvy?“

Je velice pravděpodobné, nikoliv jisté, že Babiš podepsal jakousi dohodu, spolupráci s americkým velvyslancem, defakto s vládou USA, která se jen snaží, co možná nejvíce naštvat a izolovat Rusko. Pokud by Zeman totiž do Ruska nejel na základě Babišova názoru, který je ovšem ovládán ze zámoří, tamějším, ruským představitelům by to bezpochyby ublížilo, což je hlavním cílem Západu. Jinak to asi nelze vysvětlit. Proč by Babiš najednou, tak prudce změnil svůj politický a relativně nekritický názor, který vůči Zemanovy do nedávné doby „projevoval“ (vhodnější slovo mne nenapadá)?

Případů, kdy nám americký velvyslanec lže do očí, je více

Druhá otázka, mířící na amerického velvyslance se týkala slibované Ukrajiny. Konkrétně se jedna osoba ptala na to, „Proč americká vláda, neuznává lidové referendum a vůli obyvatel Krymu?“ Na tuto otázku pan velvyslanec odpověděl velice agresivně a agresivní odpověď, také sklidil. Dle jeho slov je pro něj poctou, když trollové pokládají takovéto otázky a objevují se v diskusi v takovéto síle.

Jinak řečeno, každý, kdo vystupuje proti americké politice je označován za trolla.

Velice zajímavá otázka na pana velvyslance padla také v souvislosti s tím na základě jakých důkazů, Spojené státy činí z Ruska globálního agresora. Odpověď pana velvyslance je vskutku šokující a přesně to odráží nynější americký přístup (napsaný v závorce) k odlišnosti názorů (Spojené státy jsou pánem, Spojen státy určují pravidla hry a každý kdo proti nim bude bojovat je nepřítel planety). Tak zhruba něco podobného vyjadřují slova amerického velvyslance, cituji:

Opravdu nelze vest seriózní debatu o tom, kdo je zodpovědný za současnou situaci na Ukrajině mezi těmi, kteří čtou legitimní zpravodajské zdroje.

Možná by vás nyní zajímalo, co nám tímto výrokem dává americký velvyslanec najevo? Velice dobrá otázka. Pan velvyslanec nám zkrátka tímto výrokem, naprosto jasně naznačil, že se nebude bavit s nikým kdo nečte střední mainstream, tedy i výplody od Babišovi Mafry.

Co to znamená? Protestující jsou pomatenci

V případě takového názoru, je třeba si uvědomit ještě jednu věc: A to sice, že všechny protesty, které se konali před americkou ambasádou, nejsou ze strany Washingtonu brány vážně. Jak USA, tak i samotný velvyslanec Schapiro, považují všechny lidi, kteří nějakým způsobem protestují proti americké politice za naprosto zmatené a ovládnuté ruskou propagandou.

Nakonec jedna speciální americká zkouška, NEJEN pro Čechy

Poslední poznámku, kterou by bylo vhodné zmínit je v tomto článku, poslední vyjádření amerického velvyslance, Schapira ve věci, vztahující se k anexi Krymu a Iráku, kde konkrétně řekl, tato slova a opět se chtěl, nám Čechům, ale určitě i celému světu vysmát do očí. A okusit, kam až Spojené státy mohou ve svém lhaní zajít.

Cituji jeho slova:

Ruská anexe Krymu a agrese na Ukrajině jsou jasným porušením mezinárodního práva a jsou vážnou hrozbou míru a stabilitě v Evropě. Srovnání s Irákem zde není na místě. Jak řekl prezident Obama, došlo k omylům, ale v Iráku působila mezinárodní koalice pod záštitou mezinárodního práva. Rusko musí splnit dohodu z Minsku a falešná srovnání by od toho neměla odvádět pozornost.

To že je dle Spojených států, ze strany Ruska ohrožen mír, či porušené mezinárodní právo – na tyto řeči jsme si už za poslední, více než rok trvání, ukrajinské krize, dokázali zvyknout. Co je ale velice špatně je hned následující věta, věta o Iráku, kde americký velvyslanec naprosto cíleně a očividně lže. Jaká drzost vůči českému národu! Je naprosto vyloučeno, aby mezinárodní koalice působila v Iráku pod ochranou pravá, když jediný, kdo může vydat takovýto rozkaz je pouze Rada bezpečnosti OSN, která k takovémuto rozhodnutí nedošla.

Skutečnost je taková, že invaze do Iráku, byla zorganizovaná ze strany Spojených států a jejich spojenců a to dokonce na osobní příkaz, tehdejšího prezidenta G.W. Bushe. Až tehdy americká a spojenecká vojska vstoupila na území Iráků. Mimo to by bylo dobré připomenout, že ani teď, se žádná invaze, pod ochranou práva do Iráku nekonala a to i přes fakt, že na tamějším území řádí vojska Islámského státu, po zuby ozbrojena americkými zbraněmi..

Co tedy říci na závěr?

Jsme doslova obklíčeni americkou vládou a americkými tajnými službami. Naše vláda je slabá, neschopná, a v první řadě zmanipulovaná, bojí se postavit americkému tlaku a bojí se následků. Ministr financí Babiš je pro Američany, americkou vládu jak dělaný – vlastní téměř všechny zpravodajské agentury, to znamená, že v podstatě kontroluje názory a myšlenky všech českých lidí, včetně politiků a nejenom to. Kontroluje také rozpočet a kompletní finance našeho státu. Rovněž má přístupy i k tajným informacím od českých tajných služeb, není tedy divu, že se v takovéto chvíli, americký velvyslanec rozhodl navštívit Babišův „zpravodajský kutloch“ a nabídnout mu určitě, velice dobře placené členství v jakémsi americkém spolku, jehož cílem je podmanit si všechny. Babiš je v tuto chvíli mocnější než prezident, prostě stojí výše – má za sebou média, státní finance a možná i americké vojáky, kteří v případě, že bude Česká republika a její prezident neposlušný, tak zakročí. Nejdříve přijde na řadu mediální vydírání, poté nejspíše i vydírání finanční a nakonec se Američané společně se svým novým poslíčkem, Babišem rozhodnu našeho prezidenta svrhnou úplně. To co zažíváme teď, kdy z nás americký velvyslanec dělá blbce je jen a pouze začátek. To všechno proto (řečeno již po druhé), aby Američané věděli, jak moc mohou lhát, jak jsme mi – čeští občané informováni a na jakou strunku v případě neposlušnosti prezidenta a vlády, mohou uhodit a rozpoutat tu peklo. A Babiš jim v tomhle bude velkou pomocí.

Inu, co čekat od Slováka, jehož kořeny nejspíše sahají až do STB?

Zdroj: Czech free Press

Ministr financí, Babiš je mocnější než český prezident. Mafra pod kontrolou USA. A americký velvyslanec Schapira dělá z Čechů naprosté debily a trolly
Počet hlasů: 1
Průměr: 5

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář