Manuál, který vás poučí jak přežít v případě „ruské invaze“

Manuál který vás poučí jak přežít v případě „ruské invaze“
Manuál který vás poučí jak přežít v případě „ruské invaze“
Zdroj: www.ac24.cz

Některé evropské státy chtějí i přes nepravdivou ruskou invazi a po zkušenostech dvou světových válek, vydat manuál, který by vás měl poučit o tom, jak v případě ruské invaze, zachovat klidnou hlavu a zachránit se.

Tuto příručku chce pro své občany vydat třeba Litva, nebo její nejbližší sousedi. Samotný obsah příručky, alespoň v nějakých stručných bodech, zatím nebyl nějak více publikován. Ví se jen to, že v manuálu se krom mnoha jiných informací a pokynů, píše například rada, aby si člověk udržel zdravý úsudek a nepanikařil, jakmile se za okny ozve střelba. Že to prý neznamená konec světa?

Poznámka redaktora: A když bude někdo střílet raketometem nebo rovnou stíhačkou, tak co? Taky to vlastně nic neznamená?

Asi vám hned dojde, že takovým pokynům (bohatě to zastupuje příklad zmíněný výše, který mluví za vše), nebude nikdo nijak více věnovat pozornost, neboť tento víplodek by se hodil spíše do doby první či druhé světové války, spíše do té první světové války, kde lidé proti sobě šli s puškami a ne s automatickými a jadernými zbraněmi jako „dnes“. Možná, že ani v období první a druhé světové války, by se člověk s takovým to manuálem, nezachránil, proto by bylo nejlepší zařadit tento manuál na nějaké klidnější demonstrace.

Je v skutku politováníhodné, že vlády vydávají takovéto manuály, aniž by si uvědomili, jaká je skutečná realita, že lidstvo už není v dobách první a druhé světové války, ale že svět už je daleko modernější. A to zvlášť ve zbrojním průmyslu, kde například Rusko během druhé světové války, udělalo obrovský pokrok při výrobě raketometů Kaťuša, které jsou schopny během 10 vteřin vystřelit více než tunu střeliva. Všichni se této zbraně báli.

No a co máme dnes? Zbraně, které jsou 100krát, možná až 1000krát, ne-li víckrát horší, v pohodě by dokázali zničit celou planetu, ale ne mi se budeme řídit pokyny a nebudeme panikařit.

Situace dnes

Lidé se bojí, napjatá atmosféra mezi Ruskem a Spojenými státy je ve skutečnosti čím dál tím větší, dokonale to potvrzují akce učiněné v posledních dnech, či měsících. Například strach z Ruské invaze má i Polsko, které minulý rok v březnu (na začátku ukrajinské krize), vůbec poprvé od dob skončení druhé světové války povolalo zpět do služby své vojenské zálohy. Rovněž velice znepokojující jsou i dva strategické tahy Ruska, které za prvé: Ve středu začalo rozprodávat rezervy amerického dolaru, čímž se tak postupně zbavuje dolarové hegemonie a za druhé: Na důkaz své moci začala Ruská federace Evropě postupně od prostředka zimy stahovat plynové kohoutky, nyní jsou staženy už o 60 %. A to vše jen kvůli tom, že Američané stále prudí chtějí válkou vyřešit své ekonomické a mocenské problémy, které nejenom, že vyřešit nejdou, ale navíc si za ně Amerika může sama!

Lidé, kteří nejsou zcela přisáti k mainstreamu, tak vědí co se skutečně děje, že mediální ticho, kterého jsme nyní svědky je jen přípravou na skutečnou, v pořadí již třetí globální konfrontaci, která se odehraje mezi USA a Ruskem a nese jméno, třetí světová válka.

Zdroj: AC24

Manuál, který vás poučí jak přežít v případě „ruské invaze“
Počet hlasů: 1
Průměr: 5

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář