Klidné Vánoce a pohodový rok 2015

Klidné Vánoce a pohodový rok 2015Milé čtenářky a milí čtenáři,

Rok 2014 nám uplynul jako voda v mlýnském náhonu a co nevidět tu bude rok nový, rok 2015. Před příchodem nového roku, nás ale čekají Vánoce. Svátky, kdyby si lidé měli odpouštět své hříchy, být na sebe hodní a vstřícní, svátky kdyby každý člověk, či rodina měla být v klidu, bezpečí a teple svého domova.

Milé čtenářky a milí čtenáři, i přes to, že zde není moc informací ke čtení, velice si vážím vaší pozornosti a vaší ochoty, vůči tomuto webu, proto mi dovolte, abych vám jménem, celé jednočlenné redakce J, popřál VESELÉ A KLIDNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ SPOLEČNĚ S VELKÝM ÚSPĚCHEM V NOVÉM ROCE, 2015.

Doufám, že i v příštím roce, budete přes všechny ty pesimistické články, které se zde objevují a mapují nynější dění světa, navštěvovat tento web.

Ještě jednou děkuji za vaši podporu a přízeň. Snad se tady sejdeme v novém roce, v roce 2015.

PF 2015

Filip Melichar

 

Zdroj: Vlastní

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář