Islámský stát plánuje chemický útok ve Spojeném království

Islámský stát plánuje chemický útok ve Spojeném královstvíZdroj: www.emaze.com
Islámský stát plánuje chemický útok ve Spojeném království
Zdroj: www.emaze.com

Lidé radikální teroristické organizace, Islámský stát, podle webového deníku, Mirror, jež se odvolává na tvrzení šéfa, marockého úřadu pro boj s terorismem, plánují ve Velké Británii alias Spojeném království, chemický útok.

Podle aktuálních zpráv své zbraně, v tomto případě, lépe řečeno spíše výbušniny, či látky získávají z běžně dostupných výrobků.

Informaci nadále rozvíjí slovenská zpravodajská agentura TASR na svém webu Teraz.sk, která útok na Velkou Británii potvrzuje a do své zprávy zahrnuje i slova Abdalhaka Chiama, podle něhož teroristé „neuspořádají“ chemický a biologický útok jen ve Velké Británii, ale rovnou, postupně v celé Evropě.

V aktuálních zprávách také stojí, že marockému týmu agentů se údajně podařilo zmařit plán, buňkám, jež spadají přímo pod teroristickou organizaci, Islámský stát. Podle těchto plánu měli Islamisté svými chemickými útoky napadnout hned čtyři marocká města. Spekuluje se také o tom, že pokud by k tomuto incidentu, skutečně došlo, pak by tyto útoky na Maroko byly Islamisty, nejspíše brány pouze jako jakási zkouška, před finálním útokem na Velkou Británii a dalšími státy v Evropě.

Zdroj: Vlastenecké noviny

Islámský stát plánuje chemický útok ve Spojeném království
Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář