Islamisté obsadili ruský stanový tábor v Palmýře

Islamisté obsadili ruský stanový tábor v Palmýře
Zdroj: www.zerohedge.com

Bojovníci Islámského státu, dle informací ruského zpravodajského portálu, Vzglaď obsadili ruský stanový tábor v syrském městě Palmýra. Informaci o obsazení uvedeného tábora, přinesli samotní členové islámského státu, jejichž video zveřejnilo tiskové oddělení této radikální teroristické skupiny, agentura al Amaq.

Uvedené video pochází přímo z dnes již teroristy obsazeného, ruského tábora. Zde se členové islámského státu prochází a postupně veřejnosti odhalují, co všechno vlastně po ruských vojácích ve stanovém táboře zbylo. Je vidět vojenský materiál jako je ruská puška, Kalašnikov, nejrůznější ruské knihy, nebo dokonce i celá řada platebních karet, které tu zde ruští vojáci při své evakuaci ztratily.

Krom těchto věcí se však v táboře nachází také několik zničených ruských bojových vozidel, které se podařilo ještě před odchodem ruským vojákům zničit. A to z důvodů, aby se tato vozidla nedostala do rukou případným teroristům. Z aktuálních informacích také vyplývá, že teroristé při útoku na Palmýru nevynechali ani vojenské letiště T-4, které je využíváno čtyřmi ruskými, bojovými vrtulníky.

V souvislosti s aktuálními útoky na Palmýru nelze nepřipomenout, že dle tvrzení ruského ministerstva obrany, vše souvisí se zastavením bojů americké koalice ve městech jako je Mosul, či Rakka. Američtí vojenští odborníci, jenž jsou členy končící Obamovy administrativy, totiž odmítají jakoukoliv spolupráci s Ruskem, proti teroristům.

Zdroj: AC24

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář