Internet pod dozorem pěti očí

Internet pod dozorem pěti očíZdroj: www.belzebubmedia.blogspot.com
Internet pod dozorem pěti očí
Zdroj: www.belzebubmedia.blogspot.com

Internet – celosvětový, největší zdroj informací a zatím jediná věc, nebo spíše masmédium, které ještě není pod úplnou kontrolou, jedné osoby, či nějaké korporace, nebo banky. Ovšem už i tento krok, se stal pro elitu, která tomuto světu, potichu vládne, úkolem číslo jedna. Nyní se všechny přední světové rozvědky a tajné služby, snaží tento obrovský zdroj informací, dostat pod svou kontrolu a navždy lidem, zabetonovat pravdu, která se na internetu ještě nachází.

Podle německých expertů a novinářů, jež se specializují, především na digitální bezpečnost a činnost tajných služeb se z internetu, stal opravdový okupovaný prostor, ve kterém se zabydlují přední světové rozvědky. Podle expertů se tyto agentury dostanou skutečně do jakéhokoliv počítače, který je zrovna připojen k síti a kdo ví jestli, neexistují i nějaké další cesty jak se dostat do soukromého počítače. Nicméně práce, kterou tyto špionážní rozvědky, vykonávají se nějak významně neodlišuje od práce běžných hackerů, kteří se vkrádají na cizí web za účelem jeho zablokování, získání informací či vyhrožování majitelům webu.

Jediný rozdíl je ve velikosti webu, nebo spíše serveru, protože zatím co normální hackeři se zaměřují na relativně malé weby, tak vládní špionážní agentury, kterým samozřejmě velí, americká NSA, spolu s CIA, dokážou napadnout servery celých států a stáhnout všechna data. Stažená data se pak stávají vlastnictvím supertajného klubu „Pěti očí,“ které je neoficiálně utvořeno z výzvědných úřadů USA, Velké Británie, Kanady, Austrálie a Nového Zélandu. Každá z těchto agentur, přispívá svými, získanými daty do tzv. databanky. Cílem těchto agentur je naprostá kontrola nad všemi službami, které jsou na internetu k dispozici.

O tom, že Amerika je skutečným vůdcem v elektronické špionáži, tvrdí i politolog, Alexandr Chramčichin, který říká, cituji:

„S pomocí Internetu probíhá jistá světová informační válka a dá se jen těžko představit, že se tyto státy vzdají získané kontroly. Američané zůstanou pochopitelně hegemony. Evropa nedokáže překonat závislost na USA, především psychologickou.“

Zdroj: Hlas Ruska

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář