Facebook, bude sloužit jako osobní Wikipedie?

Každého z nás to čeká. Jednou se každý odebereme na věčný odpočinek. Jenže co po nás pak zůstane. To záleží jen na tom, jaké štěstí jsme v životě měli. Po někom zůstanou potomci a i třeba rozsáhlé podniky, po někom jen potomci a po tom, kdo byl samotář, nebo měl v životě smůlu, nezůstane nic.

Facebook, bude sloužit jako osobní Wikipedie?
Facebook, bude sloužit jako osobní Wikipedie? Zdroj: www.czech.ruvr.ru

Každopádně po všech těchto lidech už brzy může zůstat, takový krátký virtuální životopis. Majitel Facebooku, Mark Zuckerberg se totiž rozhodl pozůstalým po smrti jejich blízkého, zachovat jeho účet. Aby to lépe pochopitelné: Pokud vám někdo zemře a bude mít účet na Facebooku, tak se musíte obrátit Facebooku, aby dotyčný účet neodstraňovali. Takový účet potom bude sloužit jako takový osobní životopis. Bude zde možno zhlédnout datum narození a úmrtí, nebo třeba co jste vystudovali, krom toho vám však Facebook také na váš profil publikuje krátké video, které bude shrnovat celý váš virtuální život. Čili ponaučení, od teď si rozmyslete, co budete publikovat. Může se tedy v budoucnu Facebook stát takovou osobní Wikipedií. Pravděpodobně ano.

Zdroj: Hlas Ruska

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář