Evropská unie chce díky uprchlíkům okupovat území členských států

Evropská unie chce díky uprchlíkům okupovat území členských států
Evropská unie chce díky uprchlíkům okupovat území členských států
Zdroj: www.7officiel.com

Fakt, že Evropská unie je spolkem, který zbavuje členské státy své suverenity už vědí téměř všichni (alespoň všichni lidé, žijící v Čechách). Typickým vykořisťováním národní suverenity by nám mohl být případ, jež byl v souvislosti s Českou republikou a Velkou Británií, řešen přímo v Bruselu. Řeč není o ničem jiném než o uprchlických kvótách, které si vedoucí státy, Evropské unie, krom již zmíněné Velké Británie, doslova vydupali. A proti nimž se vedle Britů, postavili také Češi, kteří byli i se svými „britskými kolegy,“ Evropskou unií, následně jednoznačně přehlasováni a jejich návrhy byli doslova smeteny ze stolu.

Výsledek našeho a britského odporu proti evropským kvótám můžeme díky médiím sledovat dnes, takřka z první roku. Británie se v 330 tisícovém uprchlickém „oblaku“, doslova topí a jedná-li se pak o naší vládu, tak ta jednoznačně podlehla nátlaku Evropské unii a lidi, kteří s krizí v Sýrii, nemají defacto nic společné, bez nějakého většího odporu, další den po jednání v Bruselu, s klidem přijala. Suverenita obou zemí je tedy tímto krokem Evropské unie, napůl zbořena.

A aby to evropští soudruzi s vykucháním státních suverenit dotáhli ještě dále a mohli si v jednotlivých státech, dělat přesně to, co se jim zlíbí, chtějí na uprchlících postavit svůj okupační plán. Tím plánem bude vytvoření (pro nás) tzv. okupačních armád.

Bude se jednat o klasickou armádu, jen s tím rozdílem, že všech 2 500 ozbrojenců, kteří budou doplněni námořními hlídkovými loděmi, vrtulníky a bezpilotními letouny bude navlečeno do uniforem, evropské unie a budou moci na základě rozkazů, evropských politických špiček svévolně jednat a manipulovat se státními hranicemi, některého z členských států a to dokonce i proti nesouhlasu vlády, v daném státě.

Tímto, zaplať pánu bohu, prozatímním návrhem, by se tak Evropské unii, podařilo členským zemím, naprosto odcizit jejich vlastní suverenity, díky kterým by následně padla i veškerá evropská demokracie, která v členství Eu, už stejně není a snad nikdy ani nebyla.

V souvislosti s tímto návrhem Evropské unie je třeba podotknout na poměrně aktivní politickou i mediální diskuzi, která se „rozhořela“ napříč zeměmi, Evropské unie.

Tak například deník Times, přináší vyjádření evropského komisaře pro přistěhovalectví, Dimitrise Avramopoulose, který pronesl tato slova, cituji:

První polovojenská jednotka EU by měla pravomoc převzít kontrolu nad národními hranicemi bez souhlasu suverénních vlád.

Polský ministr zahraničí, Witold Waszczykowski, zas tento nápad zavrhl a označil ho (jak už bylo výše uvedeno) za „neslučitelný s demokracií“.

Tady jsou jeho slova, cituji:

Aby šlo o strukturu nezávislou na národních státech je ohromující… nedemokratická struktura zodpovídající se bůhví komu.

Dalším člověkem, který přispěl do diskuze je vůdce UKIP, Nigel Farage, jehož slova zní takto, cituji:

Pokaždé, když politika Evropské unie selže… se požaduje více centralizace a více Evropy.

Posledním člověkem jež se zmínil k tomuto návrhu byla poslankyně a mluvčí pro záležitosti spravedlnosti a vnitřních věcí UKIP, Diane James, která řekla opět cituji:

Je to ze strany EU totální frontální útok na národní suverenitu. Všechna předstírání nyní byla odvržena a Komise bude nyní otevřeně jednat proti přání členských států a působit na jejich území bez dovolení. Jednáním v rozporu s přáními národních parlamentů vyjevila EU své přání federálního státu tak, že to již mohou vidět všichni.

Ve velice podobném stylu se pak vyjádřila také redakce deníku, International Business Times, která publikovala tato slova, cituji:

Tento plány mohl vést k ozbrojeným EU gardám, prakticky „okupujícím“ části území členských států, a EU bude mít právo na intervenci, dokonce i tehdy, kdy to národní stát výslovně odmítne.

Nová síla bude také schopna provádět šmírovací operace, vedle Evropské agentury pro rybolov a Evropské agentury pro námořní bezpečnost, a může být dokonce nasazena i v zemích mimo EU.

Závěrem nutno poznamenat, že nová hraniční, potažmo okupační síla bude mít sídlo ve Varšavě a v Polsku a členské státy EU bude tato „sranda,“ ročně stát téměř 322 milionů euro. Zdroj: Svobodné noviny

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář