Evropa jako jaderný sklad na Rusko

V souvislosti s událostí roku (nepokoje na Ukrajině a obsazení Krymu Ruskem), se Americké ministerstvo obrany (Pentagon), rozhodlo znovu vzkřísit šanci na dovoz jaderných zbraní do Evropy. Podle dostupných informací mají být atomové pumy použity na všechny stíhačky typu Tornádo, hlavně pro Italské a Německé vojenské letectvo. Krom těchto sil, ale mají být vybaveny i další víceúčelové stíhačky jiných států, jedná se o stíhačky typu F-16. Všechny tyto procedury, pokud vše půjde tak jak má, mohou být hotové do roku 2020 a na jejich náklady, půjde 10 miliard dolarů. To ale nejsou všechny finanční prostředky, dalších zhruba 154 milionů dolarů má být použito výhradně na zabezpečení Evropských jaderných základen.

Atomový výbuch
Atomový výbuch
Zdroj: www.tn.nova.cz

Z těchto všech faktů je dle odborníka Konstantina Sivkova patrné, že samotný proces je směřován proti Rusku, které se až do teď očividně jen tak zastrašit nedá (nějakými sankcemi). Sám Konstantin Sivkov, řekl, cituji:

Jak vychází najevo, ekonomicky se Rusko zastrašit nedá. A to proto, že Evropa na tom bude ještě hůř. A připravují tedy podmínky pro přímou vojenskou invazi do Ruska.

Rusko má dost silný jaderný potenciál taktické úrovně. Má i silný strategický potenciál. A za účelem vyrovnání evropského a ruského potenciálu vezou do Evropy bomby.

Za takových podmínek musí Rusko přestat s jakýmkoli omezováním jaderných zbraní. A učinit opatření za účelem obnovení jaderného potenciálu Ruska na úroveň, která předcházela podmínkám smlouvy START 3. Aby byla zajištěna bezpečnost a bojová stabilnost jaderného potenciálu za podmínek možného předstihujícího úderu nepřítele.

 Evropané jsou v daném případě územím, odkud se bude válčit. USA je mají pod kontrolou. To ale sami Evropané nepotřebují. Zatímco jejich američtí páni eskalaci potřebují. Washington donutil Evropu, aby jaderné zbraně přijala. To v podstatě svědčí o tom, že USA se připravují na válku s Ruskem.

Zdroj: Hlas Ruska

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář