Co se nám to děje ve Francii?

Téměř  milión lidí se včera, 11.1.2015, sešlo v hlavním městě FrancieZdroj: www.svobodnenoviny.eu
Téměř milión lidí se včera, 11.1.2015, sešlo v hlavním městě Francie
Zdroj: www.svobodnenoviny.eu

Téměř milión lidí se včera, 11.1.2015, sešlo v hlavním městě Francie, aby společně francouzské vládě vyjádřili, svůj nesouhlas s chováním, některých muslimských spoluobčanů, kteří mají násilné myšlení. Krom nesouhlasu s muslimským násilím, lidé ale protestovali také proti svobodě projevu a svobodě slova, podle organizátoru totiž obě dvě tyto svobody, byly porušeny. Asi už tušíte jaká bude otázka: „Kdo je tím organizátorem?“ Odpovím, hned jak to bude možné, nejdříve si ale musíme ujasnit o co tady vlastně jde.

Podle těch, co to spunktovali, jde prý o porušení základních svobod člověka (Svoboda slova a svoboda projevu). Ano, možná to tak skutečně je, ale opět se nesmíme nechat zmást, středním mediálním proudem. Celá tato povídačka, že jde o porušení svobod je totiž daleko zjednodušená. Ve skutečnosti nejde o žádnou svobodu slova, svobodu projevu, ale pouze a jen o Islám, konkrétně o islámský terorismus. Teď teprve přichází ta správná chvíle na položení výše zmíněné otázky: „Kdo je tím organizátorem?,“ Kdo spunktoval celé toto sta-tisícové shromáždění, včetně vražd 12 lidí v redakci francouzského sataristického časopisu, Charlie Hebdo? Je jen jedná možnost, kdo to všechno mohl vyvolat. Musíme si ujasnit, kdo nejvíce podporuje islámský terorismus a dokáže mediálně hýbat s celým světem? Je to snad sama Francie? Nebo Rusko?

Ne ne a ne, oba dva tyto státy sice dokážou vyvinout patřičný mediální tlak, ale jedna věc tady stále chybí a to terorismus. Nebudu napínat, jsou to samozřejmě Spojen státy. Ptáte se proč? Odpovědí vám může být třeba situace na Ukrajině, kam Amerika nasadila pro-západního Porošenka, který vraždí lidi na potkání. Dalším příkladem, tentokrát příkladem, jak Amerika umí skvěle manipulovat médii, se týká rovněž Ukrajiny a jejího údajného „agresora“ Putina, který se jen zastal svých lidí, ale všechna média, pořád dokola mluví o ruské invazi. Tolik k obhajobě mého názoru, že za vraždy a následné francouzské shromáždění, můžou Spojené státy.

Celá ta věc je naprosto jednoduchá, Amerika pouze podporuje islámský terorismus a hodně drsné vraždění (viz. Ukrajina atd…) a v okamžiku, kdy se odehrál útok na francouzskou redakci, opět se západní svět, ozval jako první, hláškou že údajný útok je útokem na svobodu slova a projevu). Cílem bylo vše zjednodušit.

Otázky, které by nás měli zajímat v současné chvíli nejvíce jsou: „Kdy bude islámskému terorismu konec? A „Může se islámskou vlnou terorismu „nakazit“ i Česká republika?“

První otázka má bohužel odpověď velice špatnou, alespoň co se týká západních zemí v Evropě a ve Spojených státech, kde se očekává, že vlna islámského terorismu, bude ještě sílit. Důvodem k těmto předpokladům je fakt, že v těchto oblastech žije daleko více muslimů, z nichž 15 % se v hlavě honí radikální myšlenky.

Situace dokonce zašla tak daleko, že Alžířané, kteří se do Francie, přistěhovali, automaticky dostávali francouzské občanství a nikdo se jich na nich neptal. Podobná situace se v 60. letech minulého století objevila i v Německu, kam byly tentokrát lidi z Turecka lákaní jako levná procní síla. A imigrovalo se i do Velké Británie, Švédska, či do Rakouska, kde imigrace způsobila doslova převrat muslimů nad místními obyvateli. V těchto státech se totiž vyskytují oblasti, které jsou naprosto pod vládou imigrovaných muslimů, kteří tvrdě (hlava nehlava) upřednostňují právo šária. Zatím se toto právo vztahuje je na příslušníky muslimské komunity, ovšem musíme počítat s tím, že situace se bude postupem času zhoršovat, neboť imigrovaní obyvatelé dramaticky převažují nad obyvateli, místními (Němci, Francouzi, Brity, Švédy a Rakušany).

Odpověď na druhou otázku je už poněkud optimističtější. Pro bohatýry je to ale smutná zpráva.

Islámský terorismus v České republice nehrozí, důvody jsou dva: Jedním je bezesporu chudoba českých obyvatel, kteří ještě pořád mají daleko nižší životní úroveň, než ta, která panuje na Západě. No a tím druhým důvodem je samotný český jazyk, který si dovolím tvrdit, že je vedle francouzštiny a čínštiny, tím třetím nejvíce složitým. Asi to teď bude znít hrozně, ale kdo by se chtěl na účet tak malé, bez-významné a chudé země, učit její rodný jazyk, Češtinu. Muslimům k dorozumění bohatě stačí němčina, zmíněná franzouština, či angličtina. Jen pro zajímavost, těmito jazyky mluví skoro všichni muslimové.

Podobná situace, jako s češtinou je i naše role v akcích v severoatlantické alianci. Češi o členství v NATO vědí dobře (taky aby nevěděli), maximálně o tom vědí i nějací vysoce postavení činitelé v řadách NATO, to jsou ale tak všichni, co o nás vědí, zbytek světa nás řadí, jak už bylo zmíněno do role, malých a vcelku i bezvýznamných států. Pokud bychom se měli bavit o tom, kdy jsme v NATO, byly nejvíce vidět, bylo to v okamžiku, kdy jsme přišli skupinu českých vojáků v Afghánistánu, na něž omylem zaútočili vojáci z Talibanu, kteří se domnívali že se jedná o nenáviděné Američany. Taliban se následně českému státu omluvil, pravděpodobně kvůli tomu, že nás Taliban, bere jako neutrální „vojenského hráče,“ i když se o našem vojenském angažmá toho moc říci nedá.

Jak tedy dopadne Česká republika?

Česká republika je bezesporu bohatou a krásnou zemí, bohužel ale to bohatství je zde míněno jako bohatství kulturní, nikoli finanční a proto český stát nemůže působit jako magnet na muslimy. Je to logické, země, kde je nízká životní úroveň se nikdo z bohatých zdržovat nebude. A máme ještě jednu výhodu, která nás od muslimu drží stranou. Tou výhodou je náš ateismus, díky němuž můžeme trestat všechny příznivce šaríi, jakožto čin směřující k potlačení práv a svobod člověka.

Co z toho tedy vyplývá?

Až bude skoro celá Evropa (státy západní Evropy, a státy jako je Německo, Francie, Španělsko, Británie atd…) trpět islámským terorismem, Česká republika bude mít velkou šanci, že tomuto „teroristickému drancování,“ vyhne.

Měli bychom si naší země vážit a to i přes všechno špatné, co nás v současné chvíli omezuje, nebo spíše štve, protože nikdy nevíme, kdy se to co nás omezuje, potažmo štve, změní v naší záchranu. A myslím si, že vyhnout se islámskému vraždění, podobné jako se odehrálo třeba ve Francii, se skutečně dá považovat za naší záchranu.

Zdroj: Svobodné noviny

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář