Co bude Obama dělat po ukončení volebního období?

Co bude Obama dělat po ukončení volebního období?Zdroj: www.vigyazo.blog.hu
Co bude Obama dělat po ukončení volebního období?
Zdroj: www.vigyazo.blog.hu

Jaké aktivitě se bude věnovat současný americký prezident, Barack Obama po tom, co mu skončí jeho prezidentské volební období? To je otázka, která s blížícím se koncem jeho prezidentského období začíná pomalu ale jistě nabírat na důležitosti a začíná se o ní i čím dál tím více mluvit.

Není tomu dokonce ani tak dávno, kdy na tuto otázku, sice jenom žertem, odpověděl sám americký prezident, Barack Obama. Stalo se tak na investičním summitu SelextUSA ve Washingtonu. Tam konkrétně prohlásil, že až skončí ve funkci prezidenta Spojených států, tak si novou práci bude hledat pomocí sociální sítě LinkedIn. Jeho odcitované prohlášení zveřejnil 20. června, americký zpravodajský deník, The Hill.

Americký prezident žertem konkrétně prohlásil, cituji:

Za sedm měsíců nebo zhruba za tuto dobu se ocitnu na pracovní burze. A jsem rád, že se tak stane. Chystám se využít služeb LinkedIn a zjistit, co získává na popularitě.

K budoucí činnosti amerického prezidenta, Baracka Obamy by bylo vhodné ještě dodat, že minulý rok v září Obama ještě pořádně nevěděl, co bude dělat po ukončení svého prezidentského mandátu. Mezi lidmi se už ale poměrně dlouho dobu šíří informace, že by se Obama v budoucnu mohl věnovat pedagogické činnosti, přičemž by přednášel na právnické fakultě Kolumbijské univerzity.

Dokonce se už studentům této univerzity svěřil i s tím, že vysoká škola znovu a s radostí uvítá zpět svého „nejslavnějšího absolventa“.

Zdroj: AC24

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář