Česká republika v ohrožení – hrozí převrat – prezident Zeman si dovolil oponovat

Česká republika v ohrožení – hrozí převrat – prezident Zeman si dovolil oponovatZdroj: Vlastní
Česká republika v ohrožení – hrozí převrat – prezident Zeman si dovolil oponovat
Zdroj: Vlastní

České republice, hrozí nebezpečí státního převratu a to zejména kvůli projevům, našeho prezidenta, Miloše Zemana, který učinil několik kroků, které se americké půdě velice znelíbily a kvůli nimž se teď píše i v novinách Washington Post. A co Zeman, konkrétně udělal?

Důvody jsou opravdu směšně a do vizitky Ameriky, která „má právo“, úplně na vše a ostatní musejí (s prominutím) držet hubu a krok, se toto dokonale hodí. Konkrétně se Miloš Zeman provinil čtyřmi prezidentskými kroky.

Tím prvním „špatným“ krokem byla, pouho pouhá diskuze, mezi naším prezidentem a švédským ministrem zahraničí, Carlem Bildtenem, který na zářijovém zasedání summitu NATO, tvrdil, že celým viníkem za dnešní situací na Ukrajině stojí, Ruská federace, která učinila invazi na Ukrajinu.

Všichni, co čtou nezávislí tisk, ví své! I Miloš Zeman, ví své a tato fakta si nenechal jen tak „nalívat do hlavy.“ Proto začal se švédským ministrem zahraničí, diskutovat. A to bylo tím kamenem, který vlétl do vosího hnízda, inu na štít USA jak dělané, nikdo nesmí nic zpochybnit, nebo nedej bože, vyslovit svůj názor, jinak je považován za totálního blba, nejlépe i za globálního nepřítele, pokud tedy je útok směřován na spojence západu. Pokud si někdo dovolí jen diskutovat se spojenci USA, tak Washington ihned stratuje do boje.

Druhým „špatným“ krokem Miloše Zemana, bylo nařčení amerického chráněnce a protiputinovského oligarchy, Michaila Chodorkovského, kde Zeman zalitoval skutku, že nebylo více, takových kriminálních oligarchů v Rusku, pozavíráno. Mysleli jste si, že Miloš Zeman za své povrchní politování, na oko namířené proti Rusku, dostal od Američanů nějakou pochvalu? Ani omylem! Jakmile je nějaký ruský oligarcha mazlíčkem západu, už je na něj koukáno zcela jinak, doslova jako přítele USA.

Třetím „špatným“ krokem, bylo kývnutí Miloše Zemana na zintenzivnění obchodních vztahu s Čínou.

Čtvrtým a posledním, opět „špatným“ krokem, tentokrát ne Miloše Zemana, ale našeho ministra zahraničí, bylo oznámení, nečeská republika, nebude financovat operace, které probíhají na Kubě. A to sice americké operace, jejichž úkolem je svrhnout režim na Kubě, v Bělorusku, či Číně.

A koho že česká politika vlastně naštvala?

Prezidenta, který má na starost Národní nadaci pro demokracii, v angličtině řečeno, jako National Endowment for Democracy se zkratkou NED, Carla Gershmana. A co, že je tato nadace vlastně zač?

No to se podržte dámy a pánové, protože se jedná o nadaci, která je podřízená americká vládě a umí a dokonce už zorganizovala státní převraty v cizích zemích. A všechny tyto převraty šli samozřejmě z kapes americké vlády, tedy z kapes daňových poplatníků. „Nejlepší“ na tom všem je, že když americká vláda tuto nadaci požádá o změnu režimu v určité zemi, tak má v podstatě čisté ruce, stejně jako sama nadace, která je v tu chvíli pod ochranou státu, tudíž jí sou otevřeny mnohé dveře.

Podle zpovědi jednoho ze zakladatelů Národní nadaci pro demokracii, Allana Weinsteina, byly tyto kroky, před 25 lety praktikovány ze strany CIA.

Nejhorší na tom všem je, že tato nadace sídlí i u nás v České republice a může začít vytvářet patřičné falešné problémy, které mohou vyústit ve státní převrat. Podle posledních zpráv byl totiž Gershman (prezident Národní nadace pro demokracii), velice rozčílen českou politikou a dokonce se svěřil i do novin Washington Post, kde v článku „Vzdávají se Češi morální odpovědnosti?,“  varoval, že český prezident se velice razantně vychýlil z dráhy svých předchůdců. Typickým příkladem bylo odchýlení od dědictví Václava Havla, pro Američany, nazývaný jako svatý Havel, pro nás Havel – vlastizrádce. Není divu, že byl pro Ameriku svatým, když pro ni celou dobu kopal viz. prodání českého zlata za dolar.  Také zde byla řeč o Václavu Klausovi, o kterém se najednou v zahraničí, mluví jako o dobročinném. I tady se Miloš Zeman velice drasticky odchýlil od stop svého předchůdce. Podle Gershman šlo Václavu Klausovi o osobní svobodu a postkomunistickou státní suverenitu.

Jak už bylo řečeno výše, nejvíce Gershmana, naštvali kroky českého prezidenta, vůči Číně (rozšíření obchodu). To na co jsme ale zapomněli, bylo jeho vzteklé funění, když zjistil, jaké kroky podnikáme vůči Ruské federaci a Vladimíru Putinovi. A to není všechno! Neříká se, že to nejlepší má přijít až na konec?

Tady to máte!

Další peckou pro Gershmana, byla informace o odepsání Havlova kultu, který byl našim náměstkem, ministerstva zahraničí, Petrem Drulákem, nazván jako falešným universalismem“, či „balíkem idejí amerických neo-konzervativců.“

Poznámka: Carl Gershman je havlovým největším obdivovatelem.

Co z toho tedy vyplývá?

Zdá se, že naše česká politika začíná nabírat na otáčkách a konečně se dokáže nějak bránit, postavit se Američanům. Udělat nějaký ten politický rozruch. Otázkou ovšem zůstává, zdali toto riskování má nějaký smysl. Nesmíme totiž zapomenout na fakt, že jakmile má Carl Gershman proti nějakému státu nějaké problémy, zpravidla to končí státním převratem.

Pokud do teď neměl Českou republiku žádný stát v hledáčku, tak po těchto krocích se věci zásadně mění a to obzvlášť v situaci, kdy tu máme nadace sponzorované americkou vládou.

Česká republika a hlavně prezident musí teď být nesmírně opatrný, protože každý krok může „amerického vlka“ nastartovat. Pokud nechceme zažít to co lidé na Ukrajině, bylo by nejlepší, kdyby náš prezident vypověděl smlouvu všem organizacím, které jsou financovány a nějakým způsobem napojeny na americkou vládu, typickým příkladem, může být již zmiňovaná Národní nadace pro demokracii.

Zdroj: Svobodné noviny

Česká republika v ohrožení – hrozí převrat – prezident Zeman si dovolil oponovat
Počet hlasů: 2
Průměr: 5

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář