Bloumatel se rozšíří o další dva panely

Bloumatel se rozšíří o další dva panely
Bloumatel se rozšíří o další dva panely
Zdroj: Vlastní

Poslední dobou si začínám všímat, že publikovat na webu jeden článek denně, nestačí. Jenomže jak to udělat, aby zde bylo článků více. O víkendu Bloumatel články nepublikuje a ve všední den já na více jak jeden článek, nemám čas.

Možná vás napadne nějaké řešení. Tím řešením je kopírování článků z jiných webů. Ano, je to možné řešení, ale takto to já vyřešit nechci. Svůj odpor vůči kopírování článků jsem projevil už v tomto příspěvku. Taky jsem zde psal, že budu o víkendu na Bloumatele přidávat další texty. Tyto texty by byly zařazeny do dnů, kdy byly publikovány na „mateřském zdroji,“ tedy v rozsahu pondělí až pátek (o víkendu Bloumatel, nepublikuje) a od doby, kdy Bloumatel jede, tedy od 27. prosince 2013.

A právě zde se vyskytuje problém, na který jsem našel možné řešení. Jde totiž o to, že pokud umístím na web další články a umístím je třeba tři měsíce do historie webu, nového článku si nikdo nevšimne. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl, že na web, nejspíše do pravého sloupce, přidám nový panel, kde bude na tyto starší ale nově přidané články, odkaz. Jak se bude jmenovat tento box, ještě nevím, ale název by mohl být třeba „Přidané články,“ nebo něco v tom duchu.

Druhý box, který jsem se rozhodl přidat, je tak trochu návratem ke starým kořenům a bude též v právem sloupci, jedná se o heslovité zprávy, které jste mohli na Bloumateli vidět, skoro celý minulý rok. Tento box byl z Bloumatele odstraněn, kvůli tomu, že jsem do něj nestíhal přidávat kraťoulinké zprávy. Trochu mi to připomíná pořekadlo „nejlehčí se stává nejtěžším.“ Zkusím to tedy z heslovitými zprávami, znovu. Budou však přidávány od začátku tohoto roku a pravidla pro publikování, budou stejná jako u velkých příspěvků v hlavním (prostředním) sloupci.

Co se vzhledu heslovitých zpráv týká, tak ten by měl zůstat stejný. No a pokud se jedná o vzhled nového boxu, ve kterém budou odkazy na starší, ale nově přidané články, mohlo by to vypadat asi takto:

Náhledový obrázek příspěvku, název příspěvku a konečný odkaz na příspěvek, pravděpodobně skrytý buď, přímo pod názvem článku, nebo pod slovy, „čtěte zde“. Není vyloučeno, že se objeví obojí.

No, zas mám práce až nad hlavu, máte ale štěstí, mě totiž dělání Bloumatele, šílené baví, bohužel toho času příliš není. Snad to tedy nějak zvládnu.

Děkuji všem za podporu a přízeň,

Váš editor

Zdroj: Vlastní

Bloumatel se rozšíří o další dva panely
Počet hlasů: 1
Průměr: 5

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář