Bloumatel: Malinká změna v publikování článků

BloumatelZdroj: Vlastní
Bloumatel
Zdroj: Vlastní

Nemám čas, absolutně! Ráno vstanu v 6 hodin, jedu do školy, pak následuje 7 až 8hodinové sezení ve škole, odkud přijedu takřka zcela vyčerpán a utahán, ze všech těch informací, co mi byli po celou dobu naládovány do hlavy. Prakticky se k psaní článku dostávám až na poslední chvíli, což bývá někdy  okolo 6 nebo 7 hodiny večer. Proč ale říkám, že je to na poslední chvíli?

Těch důvodu je několik:

1, články, které mají být alespoň na nějaké úrovni (smysluplné a delší než 500 slov) musejí být psány ráno, tedy v době, kdy se váš mozek nejvíce soustředí a máte dostatek času na to, takový článek sestavit.

2, I JÁ bych si chtěl alespoň jednou vychutnat 7 hodinový spánek!

Co z těchto dvou bodu vylívá?

Jediné: Pokud já v 6 nebo v 7 hodin večer usednu k počítači a začnu psát nějaký, jakýkoli článek, nemůžete ode mne očekávat, že to bude článek, který má 800 nebo dokonce 1 000 slov. To prostě nestíhám!

Proto jsem se rozhodl udělat takovou malinkou změnu.

Nebojte se o KAŽDODENÍ ZPRAVODAJSKOU KANONÁŽ, NEPŘIJDETE, jenom budou články ve všední dny o něco kratší. Dokonce se nemusíte bát ani o ty dlouhé články! A víte proč?

Kdybych nebyl takový blázen do webových stránek, nikdy bych to asi jen tak neudělal, ale stalo se. BUDU PSÁT I O VÝKENDU!

A jaký v tom v tom bude systém?

Mno, abych to vysvětlit polopatisticky. Články nebudou psány, pravidelně, každý víkend a rovněž nebudou o víkendu publikovány. Systém je jednoduchý. Já si vyberu, jakýkoli článek, který vyšel ve všední den (rozmezí bude od vzniku Bloumatel až po současnost), ten sepíšu a pak ho vložím přesně do patřičného data, například do 28. října 2014.

Prosím věřte mi, v týdnu opravdu nemám na psaní článků, příliš mnoho času, ale baví mne to, mám z Bloumatele obrovskou radost. A ještě větší radost mám, když jsou moje články čtené. Je to pro mne taková odměna za tu práci.

Na závěr bych chtěl sdělit 1 myšlenku o které stále přemýšlím, ale nemohu se rozhodnout.

Jak jste si jistě všimli, tak box s názvem „Heslovité zprávy“ je aktuální jen jednou za čas a chybí v něm něco přes 200 zpráv. Potřebuji radu. Mám ten box a tu stránku zrušit, nebo ji nechat a provozovat dále? Nevím totiž, zdali je o tuto stránku patřičný zájem.

Své připomínky mi můžete psát na email web-centrum@bloumatel.cz rád si je přečtu.

Na závěr bych chtěl všem čtenářům, kteří Bloumatele čtou, vyjádřit obrovská dík za návštěvu a důvěru v tento zdroj.

Ještě jednou děkuji.

Pěkný den přeje,

Filip

Prosím ohodnoťte tento článek

Mohlo by vás zajímat:

Pošlete tento článek dál, pokud se Vám líbí :o)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on Tumblr

Komentovat pomocí Facebooku

Komentářů

Filip Melichar

Jmenuji se Filip Melichar bydlím v Praze, též v Praze studuji, střední školu a od konce roku 2013, konkrétně od 27. prosince, vydávám Bloumatele. S psaním a vydáváním článku jsem začal z důvodu, velké touhy, sdělit lidem informace a dozvědět se něco o dnešním světě. Krom těchto důvodu mě do psaní tlačí i chuť komentovat.

Napsat komentář